MASCOT dostawcą roku branży budowlanej

w Danii
17031-311 - Spodnie z kieszeniami wiszącymi - MASCOT® ADVANCED - Dla mediów 2019
4 Lutego 2019

Firma MASCOT zdobyła nagrodę „Byggecentrenes Leverandør 2019” przyznawaną dostawcom duńskich centrów budowlanych. Ubiegały się o nią również takie przedsiębiorstwa jak Saint-Gobain Isover, ALFIX, Randers Tegl, Moland Byggevarer oraz Nilfisk Danmark.


Tak o wyborze MASCOT na branżowego dostawcę roku mówi prezes Danske Byggecentre – organizacji zrzeszającej centra budowlane – dyrektor regionalny Carl Bladt Hansen: „Nasi członkowie nominowali i wytypowali MASCOT na zwycięzcę, ponieważ firma ta potrafi o krok wyprzedzać swoich konkurentów w wielu dziedzinach – od zapewnienia łatwo dostępnych platform składania zamówień i udostępniania precyzyjnych informacji logistycznych, przez kompetencje i proaktywność w zakresie obsługi klienta, zarówno odnośnie wsparcia sprzedaży, jak i ekspozycji produktów w sklepach, aż do imprez dla użytkowników końcowych. Jednocześnie produkty MASCOT w segmencie odzieży roboczej są atrakcyjne i dla nas, i dla naszych klientów, z uwagi na ich wysoką jakość oraz ciągłe innowacje. Pozycja MASCOT jest silna, ponieważ firma oferuje, jak można to określić, «kompleksowy pakiet» współpracy.”


Chcemy spełniać oczekiwania związane z nagrodą – także w przyszłości

Przedstawiciele MASCOT są bardzo dumni z przyznanego spółce wyróżnienia. „Otrzymanie tak prestiżowej nagrody to wielki zaszczyt” – mówi dyrektor generalny przedsiębiorstwa Michael Grosbøl. – „Z różnych powodów, ale szczególnie dlatego, że jest wyrazem uznania dla wszystkich tych elementów, które składają się na bycie dobrym dostawcą. Od wielu lat kluczowym elementem naszej strategii jest sprawdzanie się we wszelkich aspektach współpracy z klientami – od innowacji poprzez produkcję i wysoką jakość wyrobów, aż po dostawy i obsługę.”

Carl Bladt Hansen - Henrik Bach - Palle Thomsen

Od lewej stoją: prezes Danske Byggecentre Carl Bladt Hansen (sieć centrów budowlanych Davidsen Tømmerhandel A/S), Henrik Bach (dyrektor sprzedaży MASCOT na rynek skandynawski) i Palle Thomsen (dyrektor generalny Danske Byggecentre).

MASCOT zapewnia rozwiązania, które tworzą wartość dodaną

Duże znaczenie dla MASCOT ma również fakt, że o nagrodzie decydują opinie dystrybutorów. Prezes Danske Byggecentre, dyrektor regionalny Carl Bladt Hansen, komentuje: „To nasi członkowie – którzy na co dzień współpracują z MASCOT – oddali na przedsiębiorstwo swoje głosy, decydując o jego wyborze. Wynika stąd jednoznacznie, że MASCOT nie tylko oferuje właściwe rozwiązania, ale też sposoby współpracy i obsługi, które są postrzegane jako coś, co tworzy wartość dodaną.”

Michael Grosbøl podkreśla, że w przyszłości firma nadal będzie koncentrować się właśnie na takiej współpracy. Po zdobyciu nagrody MASCOT nie zamierza spocząć na laurach. „Wręcz przeciwnie. Wyróżnienie dopinguje nas tylko do doskonalenia się i dalszego rozwoju pod każdym możliwym względem. Zrobimy wszystko, by podtrzymywać zaufanie ze strony centrów budowlanych, którego wyrazem jest przyznanie nagrody, nadal dostarczając im innowacyjną odzież roboczą i optymalizując oraz rozwijając nowe rozwiązania w zakresie obsługi klientów. Naszym nieustannym celem jest wyprzedzanie konkurencji o krok i wyznaczanie standardów – a nie podążanie za nimi.”

2019 - Michael Grosbøl Managing Director

Michael Grosbøl, dyrektor generalny MASCOT


Danske Byggecentre to organizacja branżowa zrzeszająca bardzo dużą liczbę położonych w Danii centrów budowlanych. Kandydatów do nagrody nominują – a następnie oddają na nich swoje głosy – członkowie organizacji, czyli poszczególne centra.