Wytrzymałe T-shirty i koszulki polo

2020-MASCOT® ACCELERATE_models_Mężczyzni-Kobiety_T-Shirt, z krótkimi rękawami-T-Shirt z długimi rękawami-Koszulka Polo
21 Września 2020
T-shirty i koszulki to części odzieży, które są niezbędne o każdej porze roku. Teraz w ofercie dostępne są modele, które pozostają miękkie, elastyczne i zachowują dobry wygląd przez bardzo długi czas, a przy tym doskonale znoszą długotrwałe, intensywne użytkowanie oraz przemysłowe pranie i suszenie.

Nasza najnowsza kolekcja MASCOT® ACCELERATE obejmuje dwubarwne koszulki polo oraz T-shirty z krótkim i długim rękawem, znakomicie nadające się do prania przemysłowego. Uszyliśmy je z tkaniny będącej mieszanką 60% bawełny i 40% poliestru, co pozwala cieszyć się oferowanym przez włókno bawełniane komfortem noszenia oraz zapewnianą przez dodatek włókien poliestrowych wysoką wytrzymałością. Produkty są dostępne w fasonach damskich oraz męskich.

ProWash® – produkty stworzone do wielokrotnego noszenia i prania

Oznaczenie ProWash® wskazuje, że produkty zostały przetestowane pod kątem prania przemysłowego w temperaturze maksymalnej 75 stopni, a następnie przemysłowego suszenia. Ten typ górnych części odzieży nosi w MASCOT nazwę „Premium Performance”.

Ubiory Premium Performance charakteryzują się wyjątkowo długim okresem użytkowania. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów odpornych na pranie przemysłowe. Stosowany w nich materiał to bawełna czesana, która pochłania wilgoć i jest przyjemna w noszeniu bezpośrednio na ciele. Dodatkowe obłożenie szwów przy szyi sprawia, że są one miłe w dotyku i nie drażnią skóry. Na produktach przewidziano sporo miejsca na firmowe logo, aby noszący odzież roboczą pracownicy mogli prezentować wizerunek przedsiębiorstwa w najlepszy możliwy sposób.

Koszulki polo i T-shirty są dostępne w pięciu połączeniach kolorystycznych: ciemny granat/lazurowy błękit, ciemny antracyt/czerń, sygnałowa czerwień/czerń, trawiasta zieleń/zieleń oraz lazurowy błękit/ciemny granat.

Kompletne rozwiązanie

Nie tylko T-shirty i koszulki polo z kolekcji MASCOT® ACCELERATE zostały stworzone do profesjonalnego, intensywnego użytku, wielokrotnego noszenia i prania. Pełen asortyment spodni długich i krótkich, kurtek oraz bluz zapewnia wiele możliwości komponowania rozmaitych zestawów odzieży dla wszelkich zawodów i branż. Spodnie są uszyte z najbardziej zaawansowanych spośród dostępnych na rynku tkanin elastycznych, które nadają się do prania przemysłowego.

Znajdź produkty u swojego dystrybutora lub dowiedz się o nich więcej tutaj:

ProWash® - EN ISO 15797