Nowa nagroda

dla firmy MASCOT w Wietnamie
Nagroda show - Własna fabryka w Wietnamie:
27 Maja 2013

Wietnamska fabryka firmy MASCOT po raz kolejny otrzymała nagrodę. Tym razem firma MASCOT znalazła się wśród 9 uhonorowanych przedsiębiorstw z prowincji Hai Duong, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju społeczno-gospodarczego dzięki tworzeniu miejsc pracy odpowiadającym międzynarodowym standardom.

2013 - Własna fabryka w Wietnamie: - Nagroda

Dyrektor firmy Mascot Vietnam, Thomas Bo Pedersen uważa, że jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród, gdyż decyzja o jej przyznaniu podjęta została przez ministra ds. inwestycji.

Nagroda ma bardzo duże znaczenie

Dyrektor administracyjny Michael Grosbøl również ucieszył się bardzo na wiadomość o otrzymaniu nagrody. „Nagroda ta potwierdza, ze firma MASCOT nadal zajmuje czołowe miejsce wśród największych międzynarodowych przedsiębiorstw w Azjii. Jestem z tego powodu bardzo dumny i szczęśliwy”- powiedział Michael Grosbøl.

MASCOT Vietnam posiada certyfikat CSR

Firma MASCOT wybudowała od podstaw fabrykę na terenie strefy przemysłowej w Hai Duong w północnym Wietnamie - miejscowości oddalonej o okolo 60 km od Hanoi. Obiekt został oddany do użytku w marcu 2008 roku i w dniu dzisiejszym zatrudnionych jest w nim ponad 1200 pracowników. Od początku istnienia fabryki szczególnie dużą wagę przywiązuje się do tego, aby budynek odpowiadał najwyższym standardom bezpieczeństwa oraz aby zapewnione były dobre i bezpieczne warunki pracy. Przyczyniło się to do tego, że firma MASCOT uzyskała w styczniu 2011 roku certyfikat SA 8000. Od 2008 roku firma MASCOT otrzymała wiele nagród zarówno za działania w zakresie CSR jak również za zaangażowanie dla prowincji Hai Duong.

Adel Abdullah- kierownik działu logistyki odebrał w imieniu firmy MASCOT nagrodę podczas ceremonii wręczania.

W dniu 7 maja 2013 minister ds. Inwestycji Quang Vinh oficjalnie podpisał i zatwierdził nagrodę.

Nagroda - Własna fabryka w Wietnamie: - 2013