Spódnica o intensywnej widzialności

MASCOT® Model ACCELERATE SAFE Produkty zaprojektowane specjalnie dla kobietModel 14503AF8-FDF6-48D3-B53E-2CCC7096BFF2
22 Kwietnia 2021
Odczuwasz wzrost temperatury? Dni stają się za gorące, by nosić długie spodnie? Dzięki pojawieniu się w asortymencie MASCOT spódnicy o intensywnej widzialności możesz wybrać, czy w pracy wolisz szorty, czy może właśnie spódnicę. Nasza nowa spódnica o długości do kolan zapewnia kobiecy i wyszczuplający wygląd, a jednocześnie jest praktyczna i dobrze widoczna.

Gdy praży słońce i rośnie temperatura, bardzo ważne jest właściwe dobranie odzieży do panujących warunków. Szczególnie, gdy wzywają obowiązki służbowe. Spódnica 19244-711 z kolekcji MASCOT® ACCELERATE SAFE jest dopasowana do damskiej figury i świetnie nadaje się na gorące dni, jeśli nie chcesz chodzić w szortach. Wybierając produkty MASCOT® ACCELERATE SAFE możesz tworzyć zestawy odzieży ochronnej, w których zarówno górna, jak i dolna część zaprojektowana jest z myślą o kobiecej sylwetce.

Lekka, elastyczna i z miejscem na calówkę

Nasza spódnica powstała z myślą o potrzebach występujących na placu budowy, gdy wzrasta temperatura. Dlatego właśnie wyposażyliśmy ją w przednie i tylne kieszenie, kieszenie na udach, szlufkę na młotek i kieszonkę na calówkę. Możesz mieć pod ręką wszystkie swoje narzędzia wraz z niezbędnymi bitami i śrubami. Kieszonka na calówkę jest dodatkowo wzmocniona, a klapki kieszeni są odporne na zabrudzenie, więc nie osadzają się na nich żadne zanieczyszczenia. Materiał jest elastyczny we wszystkich kierunkach i zapewnia tak potrzebną w pracy swobodę ruchu. Ważną cechą spódnicy jest jej niska waga, dzięki której użytkowniczkę obciążają tylko narzędzia, które wkłada do kieszeni. Podsumowując, w nowej spódnicy możesz być pewna nienagannego wyglądu, a przy tym w nieskrępowany sposób wykonywać swoje służbowe zadania.

Model ACCELERATE SAFE Produkty zaprojektowane specjalnie dla kobietModel ACCELERATE SAFE Produkty zaprojektowane specjalnie dla kobiet

Spełnia wymogi w zakresie widzialności

Spódnica posiada certyfikat zgodności z normą EN ISO 20471, kl. 1. W połączeniu z certyfikowaną górną częścią odzieży może utworzyć zestaw o wyższej klasie. Dzięki nowej spódnicy MASCOT® ACCELERATE SAFE nie musisz rezygnować z komfortu, eleganckiego wyglądu ani bezpieczeństwa – i w końcu masz wybór, jeśli wolisz spódnicę od szortów.

Spódnica dostępna jest w fasonie DIAMOND w trzech fluorescencyjnych kolorach: żółtym, pomarańczowym i czerwonym.

Znajdź naszą nową spódnicę u swojego dystrybutora produktów MASCOT.

MASCOT® ACCELERATE SAFE