Odzież robocza zaprojektowana i przetestowana pod kątem prania przemysłowego

2019 - ProWash® - Bluza polarowa
4 Listopada 2019
W ramach kolekcji ACCELERATE firma MASCOT po raz pierwszy wprowadza na rynek streczowe produkty zdatne do prania przemysłowego. Dzięki zastosowaniu wyjątkowego elastycznego włókna ubrania dobrze znoszą powtarzające się procesy takiego prania, a przy tym są rozciągliwe i zapewniają pełną swobodę ruchu.

MASCOT® ACCELERATE to zupełnie nowa kolekcja eleganckiej, funkcjonalnej i wytrzymałej odzieży roboczej w nowych profesjonalnych kolorach. Wśród ponad 70 produktów znaleźć można kompletny wybór męskiej i damskiej odzieży roboczej odpornej na przemysłowe pranie i suszenie.

Wygoda przede wszystkim

Na potrzeby kolekcji ACCELERATE firma MASCOT opracowała rozciągliwą w czterech kierunkach tkaninę streczową zdatną do prania przemysłowego. Elastyczny materiał bardzo przyjemnie się nosi, gdyż dostosowuje się on do ruchów ciała podczas pracy. To doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują odzieży roboczej odpornej na pranie przemysłowe, a przy tym zapewniającej pełną swobodę poruszania się.

Przetestowane pod kątem prania przemysłowego

Produkty z kolekcji MASCOT® ACCELERATE zostały przetestowane pod kątem zgodności z normą EN ISO 15797 dotyczącą prania przemysłowego. Posiadają oznaczenie ProWash®, które sygnalizuje ich odporność na przemysłowe pranie w temperaturze 75 stopni i przemysłowe suszenie. Produkty MASCOT ProWash® mają długą żywotność i nie tracą fasonu ani koloru mimo wielokrotnego prania i suszenia. Zastosowanie procedur testowych wiąże się z korzyściami także dla tych użytkowników, którzy nie planują przemysłowego prania odzieży. Wybrane typy materiału są bowiem najwyższej jakości, a same ubrania robocze bardzo wytrzymałe, dzięki czemu nie trzeba często kupować nowych zestawów.

Kompletne rozwiązanie

MASCOT® ACCELERATE to bogaty asortyment odzieży do pracy zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach, zaprojektowany z myślą o różnych zawodach i branżach. Dostępne są wszelkie elementy ubioru, począwszy od t-shirtów przez kurtki zimowe, spodnie długie i krótkie, aż po spódnice. W ten sposób MASCOT umożliwia komponowanie pełnych zestawów odzieżowych w wersji męskiej i damskiej przez użytkowników. Ponadto sześć kolorów i liczne potencjalne połączenia ubrań z kolekcji MASCOT® ACCELERATE sprawiają, że przedsiębiorstwa mogą za ich pomocą tworzyć własny korporacyjny wizerunek.


2019 - MASCOT® ACCELERATE, Modele, Kobiety, Spodnie, T-shirty, Swetry, Kurtki


Produkty z kolekcji MASCOT® ACCELERATE znajdziesz u swojego dystrybutora MASCOT oraz na stronie www.mascot.pl.