Wygodne obuwie robocze

o szerokim zastosowaniu
2019-MASCOT® FOOTWEAR CASUAL-F0900-907
15 Lutego 2019

MASCOT lansuje przeznaczone do codziennego użytku obuwie, które jest pozbawione elementów ochronnych, lecz charakteryzuje się jak zawsze wysoką jakością i wygodnym fasonem. Model F0900-907 z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CASUAL wyróżnia się niską wagą, ma kształt doskonale dopasowany do stopy, a ponadto jest miękki i elastyczny, co ułatwia wykonywanie wszelkiego rodzaju ruchów podczas pracy.

Zarówno F0900-907, jak i cała kolekcja, to zupełna nowość. Wchodzące w jej skład obuwie świetnie pasuje do klasycznej odzieży roboczej oraz zestawów tworzonych w ramach kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej firmy. Nazwa kolekcji brzmi MASCOT® FOOTWEAR CASUAL, a uniwersalny charakter butów pozwala na ich wykorzystywanie przez pracowników na wielu stanowiskach w zawodach, które nie wiążą się z wymogiem stosowania obuwia ochronnego.

Bez elementów ochronnych, ale także w najwyższej jakości

Nowy model CASUAL to klasyczne, stylowe buty w typie sportowym, które różnią się od pozostałego asortymentu obuwia MASCOT brakiem podnoska, antyprzebiciowej podeszwy i innych elementów ochronnych. W zamian za to zapewniają niezrównany komfort dzięki wadze poniżej 300 g i wyjątkowej elastyczności, zwłaszcza w części przedniej. Ich cholewki są wykonane z naturalnego zamszu, a podeszwy z gumy.

Obuwie MASCOT® FOOTWEAR CASUAL doskonale nadaje się do miejsc pracy, w których można nosić zwykłe buty sportowe. Buty z kolekcji CASUAL są już dostępne u dystrybutorów MASCOT.