Obuwie ochronne z opatentowanym systemem zapinającym Boa®

– nieoceniona pomoc podczas zabieganego dnia pracy
BOA® Obuwie robocze - MASCOT 2016
6 Września 2016

Obuwie ochronne musi zapewniać maksymalną ochronę i jak największą wygodę we wszystkich sytuacjach, które mogą się zdarzyć w pracy. Możliwości wyboru jest bardzo wiele. Jeśli charakter Twojej pracy wymaga częstego zdejmowania i zakładania butów albo po prostu szukasz alternatywy wobec zwykłych sznurowadeł, przy wyborze obuwia warto rozważyć modele z opatentowanym systemem zapinania Boa®.

W skład nowej kolekcji obuwia ochronnego MASCOT – DYNAMIC – wchodzą cztery modele z systemem Boa®: MASCOT® Petros, MASCOT® Kailash, MASCOT® Tatra oraz MASCOT® Grofa.

Boa® – uproszczony system wiązania butów

Dzięki systemowi Boa® obuwie ochronne zapewnia użytkownikowi optymalną wygodę oraz szybkie zapinanie i odpinanie. Buty z systemem Boa® zawsze dobrze dopasowują się do stopy. Pokrętło można z łatwością obsłużyć jedną dłonią. Dzięki układowi linek ze stali nierdzewnej błyskawicznie mocuje but na stopie i umożliwia równie prędkie zluzowanie go. To rozwiązanie optymalne dla osób wielokrotnie w ciągu dnia zakładających i zdejmujących obuwie. Obracając pokrętło można uzyskać dokładne dopasowanie buta do stopy, bez ucisku w żadnym miejscu. Linki stalowe są bardzo mocne, dzięki czemu kontakt z wodą, błotem ani lodem nie wywiera niekorzystnego wpływu na działanie systemu zapinania.

BOA® Obuwie ochronne - 2016

Modele z kolekcji DYNAMIC to doskonały wybór na wypełnione pracą dni, gdy dobre dopasowanie i bezpieczeństwo mają decydujące znaczenie. Projektując nowe ochronne półbuty, buty wysokie i sandały MASCOT uwzględnił – poza systemem zapinania Boa® – oczywiście również funkcjonalność, rozmaite potrzeby użytkowników oraz potencjalne sytuacje w miejscu pracy.

Zalety nowych modeli obuwia ochronnego z kolekcji DYNAMIC

Oprócz opatentowanego systemu zapinania Boa®, wyjątkowej wygody, elastycznej ochrony antyprzebiciowej i obszernych, ergonomicznie uformowanych podnosków, modele MASCOT® Petros, MASCOT® Kailash, MASCOT® Tatra i MASCOT® Grofa wyróżniają się też sportowym wyglądem oraz przezroczystą podeszwą, która nie pozostawia śladów na podłogach. Ponadto wszystkie buty ochronne są wyściełane materiałem SILVADUR™ posiadającym właściwości antybakteryjne i zapobiegające powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.