Tom Kristensen testuje

nowy samochód MASCOT® WORKWEAR DTM
2019-MASCOT WORKWEAR-DTM-Audi Sport -Audi Sport Official Supplier
28 Marca 2019
Dziewięciokrotny zwycięzca wyścigu Le Mans i były kierowca Audi Sport w serii DTM, Tom Kristensen, powrócił za kierownicę samochodu wyścigowego DTM, podczas eventu MASCOT dla ponad 750 dystrybutorów z całej Europy.

Podczas czterodniowej imprezy organizowanej przez MASCOT zwycięzca Le Mans i były kierowca wyścigowy DTM Tom Kristensen, zachwycił zgromadzoną publiczność. Motywem przewodnim eventu MASCOT były szybkość, ruch i przyspieszenie, i właśnie dlatego MASCOT zaprosił Toma Kristensena, aby dał uczestnikom imprezy przeżycia, których nigdy nie zapomną.

Tom Kristensen to dobrze znane nazwisko w sporcie motorowym dzięki dziewięciu zwycięstwom w wyścigu Le Mans. Tom Kristensen odnosił wielkie sukcesy także dla Audi w serii DTM. »Właśnie dlatego Tom był doskonałym wyborem, aby zaszczepić entuzjazm u gości naszego duńskiego partnera odzieżowego w sportach motorowych i serii DTM” - powiedział Romolo Liebchen, szef relacji międzynarodowych w Audi Motorsport. »Goście byli również pod wielkim wrażeniem nowej siedziby MASCOT i naszego nowego samochodu DTM.«

Ponad 750 dystrybutorów MASCOT z całej Europy wzięło udział w otwarciu nowej siedziby w Pårup, na zachód od Silkeborg, gdzie po raz pierwszy zaprezentowano nową kolekcję odzieży roboczej inspirowaną dynamiką, kolorami i wzornictwem samochodów Audi Sport. Oprócz prezentacji produktów i wycieczki po nowej siedzibie MASCOT, jednym z najważniejszych wydarzeń był przejazd z Tomem Kristensenem. »Z wielką przyjemnością gościliśmy Audi Sport i Toma Kristensena w naszej nowej siedzibie w Danii. Nasza współpraca z Audi Sport jest inspirująca na wielu płaszczyznach i dzielimy wiele podobnych wartości i metod pracy. Obie firmy są znane z jakości i rozwoju produktów w oparciu o niekończące się testy. To jeden z ważnych powodów, dla których powinniśmy rozszerzyć współpracę« mówi Michael Grosbøl, dyrektor zarządzający MASCOT.

Samochód MASCOT® WORKWEAR Audi RS 5 DTM

Event w Danii oznacza początek szerszej współpracy pomiędzy Audi Sport i MASCOT. W sezonie 2019 Audi RS 5 DTM z logo MASCOT i kolorami MASCOT zadebiutuje w DTM. W 2019 samochody serii DTM wyposażone są w czterocylindrowy silnik o mocy ponad 610 koni mechanicznych; montowane są obecnie w Niemczech, w fabryce Audi w Neuburg. Nowe Audi RS 5 DTM w ostatecznej wersji zaprezentuje się po raz pierwszy 4 kwietnia na imprezie PR w Monachium.

Sezon DTM rozpocznie się na torze Hockenheimring 4 maja.

2019 - MASCOT WORKWEAR - DTM - Audi Sport - Audi Sport Official Supplier - Tom Kristensen

Samochód, który weźmie udział w serii DTM, jest bardzo podobny do samochodu wyścigowego, prowadzonego przez Toma Kristensena, którym przewoził dystrybutorów MASCOT podczas minionego eventu.

2019 - MASCOT WORKWEAR - DTM - Audi Sport - Audi Sport Official Supplier - Tom Kristensen

 

2019 - MASCOT WORKWEAR - DTM - Audi Sport - Audi Sport Official Supplier

MASCOT® WORKWEAR | Audi Sport Official Supplier