Nowa kompletna kolekcja

odzieży ochronnej
MASCOT logo
30 Lipca 2015
Jesienią na rynku pojawi się nowa generacja certyfikowanej odzieży ochronnej MASCOT o podwyższonej widoczności. 19 nowych produktów bogatych w funkcjonalne detale – nowa kolekcja MASCOT® SAFE SUPREME, skierowana do szczególnie wymagających wykonawców z branży budowlano-montażowej.

MASCOT® SAFE SUPREME to kolekcja w pełni bezpiecznej odzieży roboczej, opatrzonej certyfikatem EN ISO 20471. Ubrania dostępne są w sześciu dwubarwnych kombinacjach. Barwy podstawowe to odblaskowa żółć, czerwień i pomarańcz. Kontrastują one z estetycznie dobranymi ciemnymi kolorami w miejscach najbardziej narażonych na zabrudzenie.

Bardzo wysoka trwałość

Kolekcja odzieży ochronnej MASCOT® SAFE SUPREME spełnia najwyższe wymagania w zakresie wygody użytkowania i wytrzymałości. Materiał spodni, szortów i kombinezonu jest optymalnie dobrany: od strony ciała jest to miękka, zapewniająca wygodę bawełna, natomiast od zewnątrz odzież wykonana jest z trwałego i odpornego poliestru. Ponadto w miejscach szczególnie narażonych, jak kieszenie, kolana, czy nadgarstki, ubrania są wzmocnione wytrzymałym materiałem CORDURA®. Jest to materiał siedem razy odporniejszy od bawełny. Jego zastosowanie znacznie wydłuża żywotność produktów. Wzmocnione są również szwy. W wielu miejscach spodnie, szorty i kombinezony szyte są zapewniającym trwałość potrójnym ściegiem.

Odzież hi-vis - 2015 - SAFE SUPREME

Nowe rodzaje produktów

Zupełnie nowe wielofunkcyjne górne części teraz z certyfikatem EN ISO 20471! Projekty uwzględniają różne temperatury i pory roku – dlatego w skład kolekcji wchodzą m.in. kurtki i kamizelki termiczne, pikowana bluza z kapturem oraz kurtka soft shell. Koszulki i bluzy z kolekcji mają wszyte elastyczne elementy odblaskowe zapewniające optymalną swobodę ruchu bez żadnych ograniczeń.

Dla wszystkich pracowników

Z nowej kolekcji ubrań każdy pracownik wybierze coś dla siebie – standardowo dostępne są trzy długości nogawek w 17 różnych obwodach talii każda. Ponadto wszystkie rodzaje nogawek można z łatwością wydłużyć o trzy centymetry – wystarczy przecinakiem krawieckim lub nożem przeciąć czerwony szew z tyłu.

Bezpieczeństwo dzięki certyfikowanej kategorii 3

Przedsiębiorstwa i pracownicy potrzebujący odzieży o najwyższej klasie bezpieczeństwa, spełniającej normę EN ISO 20471, mają dwie możliwości – mogą wybrać produkt, który sam spełnia wymogi kategorii 3, albo połączyć dwie części odzieży, które razem spełniają te wymogi. Firma MASCOT uzyskała zatwierdzenie unikatowego, zupełnie nowego systemu oznaczeń literowych, ułatwiającego orientację w systemie kategorii i łączenie części ubrań w zestawy spełniające wymogi kategorii 3. Zatwierdzony przez instytut system eliminuje niepewność i sprawia, że pracownicy zawsze mają na sobie odzież o właściwej kategorii bezpieczeństwa.

Liczne możliwości połączeń z innymi produktami

Odzież z kolekcji MASCOT® SAFE SUPREME zapewni Twojej firmie profesjonalny, wyrazisty wizerunek. Kolekcja wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnym, ergonomicznym fasonem i dużą liczbą nowych funkcji. Lekko nachylone paski odblaskowe nadają ubraniom sportowy charakter. Nowe połączenia kolorystyczne są dopasowane do reszty asortymentu – oznacza to bardzo bogaty wachlarz potencjalnych połączeń, które można dobrać z 600 różnych produktów MASCOT.

Wszystkie produkty są dostępne w magazynie Twojego dostawcy już od sierpnia.