Zenvo Automotive

MASCOT współpracuje z duńskim producentem samochodów Zenvo Automotive, który specjalizuje się w tworzeniu najbardziej niezwykłych i wyrafinowanych supersamochodów. W ramach współpracy technicy Zenvo używają odzieży roboczej i obuwia ochronnego MASCOT podczas pracy w fabryce Zenvo.

Duński producent Zenvo wypracował sobie reputację wśród entuzjastów supersamochodów na całym świecie, oferując prawdziwie unikalne połączenie mocy, wydajności i prestiżu. Samochody te są wyjątkowe dzięki zastosowaniu lekkich włókien węglowych i innych hybrydowych materiałów kompozytowych, a także dzięki charakterystycznemu układowi przeniesienia napędu.

Zenvo Samochód - Biały

Supersamochody Zenvo

Zaprojektowany do jazdy na torze Zenvo TSR-S zadebiutował w 2018 roku; wyposażony jest w aktywny system tylnych skrzydeł Zentripetal, który przyczynia się do uzyskiwania nadzwyczajnych osiągów. Samochód jest przyjemny w prowadzeniu na zwykłej drodze, ale kierowca ma możliwość zmiany charakterystyki samochodu dzięki wielu ustawieniom, które przekształcają go w pojazd skoncentrowany na osiągach.

Z maksymalną produkcją zaledwie pięciu samochodów rocznie, w trzech modelach - samochody TS1 GT, TRS i TRS-S, samochody Zenvo są wyjątkowo rzadkie i mają charakter kolekcjonerski.

2019-Zenvo Automotive- MASCOT WORKWEAR - Zenvo helmet

Wysoka jakość na każdym polu

Zenvo chce współpracować z innymi liderami rynku w swoich dziedzinach. MASCOT może więc z dumą ogłosić współpracę, w której technicy Zenvo noszą odzież roboczą i obuwie ochronne MASCOT podczas pracy w fabryce Zenvo, a także podczas eventów takich jak Geneva Motor Show, Geneva Motor Show, Copenhagen Historic Grand Prix czy Ascari Track Day Q4 2019.

Zespół Zenvo jest zadowolony z produktów MASCOT i potwierdził: „jako koledzy z Danii, chętnie używamy odzieży MASCOT. Podobnie jak nasze samochody odzież ta, to funkcjonalność i technologia jutra, co zapewnia wyjątkowy komfort na profesjonalnym rynku”.

2019-Zenvo Automotive - MASCOT WORKWEAR - Zenvo technician
2019-Zenvo Automotive- MASCOT WORKWEAR - Zenvo helmet