Piłka nożna

Obecność MASCOT w świecie piłki nożnej wynika także z faktu na terenie całej Europy, występując zarówno jako sponsor główny, jak i częściowy drużyn. Dzięki tej aktywności zyskuje ekspozycję na stadionach, koszulkach i banerach LED. Istotna jest również profesjonalna współpraca z klubami i ich sieciami partnerskimi.

MASCOT angażuje się w piłkę nożną - MASCOT® WORKWEAR <br />
Randers FC 47F92161-9E41-4812-901B-002E6ADFB887BannerPiłka nożna

Obecność MASCOT w świecie piłki nożnej wynika także z faktu, że angażuje i interesuje ona naszych klientów. Sport ma tę właściwość, że fascynuje i gromadzi ludzi na całym świecie – ponad granicami i podziałami kulturowymi, politycznymi czy religijnymi. Nie można przy tym pominąć faktu, że profesjonalne kluby to również dobrzy partnerzy biznesowi oraz fora sieciowe. Dla MASCOT sponsoring piłki nożnej jest ważną strategią marketingową. Nie tylko zapewnia widoczność marki na dobrych platformach, ale także wspiera sport i zapewnia dobre doświadczenia naszym klientom i kontrahentom.

LED-banners - MASCOT® WORKWEAR STRETCH

Aktywność w innych europejskich narodach piłkarskich

MASCOT angażuje się w piłkę nożną w wielu europejskich krajach. Dzięki temu MASCOT® WORKWEAR może pojawić się na ekranie podczas transmisji meczów z różnych miejsc.