High Class Racing Samochód wyścigowy MASCOT<span>® ACCELERATE T-Shirt & Koszulka Polo</span>

ODZIEŻ ROBOCZA DO WYMAGAJĄCYCH ZADAŃ

„High Class Racing” to duński zespół wyścigowy założony na początku lat 90. ubiegłego wieku. Obecnie rywalizuje w długodystansowych mistrzostwach świata FIA World Endurance Championship, których europejską częścią jest 24-godzinny wyścig Le Mans.

W ramach współpracy z Janem Magnussenem, na 89. edycję 24h Le Mans zarówno mechanicy, jak i inżynierowie zespołu High Class Racing, zostali wyposażeni w obuwie i odzież roboczą MASCOT.

Oto dlaczego tak prestiżowy team postawił na markę MASCOT.

JEDNOLITY WIZERUNEK

Nikolaj, kierownik zespołu High Class Racing, mówi: „Potrzebowaliśmy uniformu, który zapewniłby nam profesjonalny wygląd i podkreślił spójny, łatwo rozpoznawalny i wyróżniający nas na tle konkurencji wizerunek całego teamu.

Byliśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych produktów. Wszyscy członkowie zespołu High Class Racing ubrani byli w czarne koszulki polo lub T-shirty MASCOT oraz czerwone, przyciągające wzrok kurtki i lekkie spodnie z kolekcji MASCOT® ACCELERATE. Jednolity strój przyczynił się do zwiększenia poczucia jedności w zespole, jego entuzjazmu i pragnienia odniesienia sukcesu.

Doceniliśmy też fakt, że MASCOT dysponuje zapleczem umożliwiającym personalizację ubioru poprzez nadruk logo naszych głównych sponsorów”.

„Zestawy odzieży uzupełniło obuwie MASCOT. Jest bardzo lekkie i elastyczne, co ułatwia nam pracę, a ponadto po całym dniu stopy nie są zbyt zmęczone” – stwierdza Florent, jeden z inżynierów.

 
18279-511
MASCOT® ACCELERATE
4 Kolorów
NOWY
 • Porównaj
 • Dodaj do listy życzeń
 • Szybki podgląd
18149-511
MASCOT® ACCELERATE
4 Kolorów
NOWY
 • Porównaj
 • Dodaj do listy życzeń
 • Szybki podgląd
18003-316
MASCOT® ACCELERATE
5 Kolorów
NOWY
 • Porównaj
 • Dodaj do listy życzeń
 • Szybki podgląd
18301-231
MASCOT® ACCELERATE
6 Kolorów
NOWY
 • Porównaj
 • Dodaj do listy życzeń
 • Szybki podgląd
17782-945
MASCOT® ADVANCED
6 Kolorów
NOWY
 • Porównaj
 • Dodaj do listy życzeń
 • Szybki podgląd
17283-945
MASCOT® ADVANCED
6 Kolorów
NOWY
 • Porównaj
 • Dodaj do listy życzeń
 • Szybki podgląd

WYGODA

Thomas, jeden z mechaników zespołu, dodaje: „Ta odzież nie tylko zapewnia nam wyjątkową, spójną identyfikację wizualną. Jest też w stanie wytrzymać intensywną eksploatację podczas ciężkiej codziennej pracy. Praca mechanika stawia ubraniom roboczym wysokie wymogi w zakresie dopasowania i wygody. Komfort i ochrona mają kluczowe znaczenie, a otrzymane przez nas produkty MASCOT spełniły nasze oczekiwania.

W trakcie obsługi samochodu wykonujemy wiele ruchów w różnych pozycjach, dlatego cenimy sobie fakt, że materiał zarówno spodni długich, jak i szortów, jest niezwykle rozciągliwy, co zapewnia nam doskonałą swobodę ruchu. Ponadto ubrania te są bardzo komfortowe w noszeniu. Letnie temperatury podczas wyścigów potrafią być bardzo wysokie, a lekki materiał jest idealny na takie gorące dni”.

„Ważną dla nas sprawą jest oddychalność odzieży. Pracując przez 12-15 godzin dziennie w wysokich temperaturach, szybko można poczuć się nieświeżo w ubraniu, które nie przepuszcza potu. Na szczęście odzież MASCOT okazała się bardzo przewiewna i szybkoschnąca, dzięki czemu dobrze się sprawdziła nawet w ciepłych warunkach i podczas pracy fizycznej” – mówi Roger.

High Class Racing Samochód wyścigowy MASCOT® ACCELERATE T-Shirt & Spodnie

WYTRZYMAŁOŚĆ

Jordi, inny mechanik teamu, wspomina, że bardzo istotne jest dla nich także to, iż ubrania MASCOT łatwo się piorą. „Wcześniej mieliśmy odzież, którą można było prać raz za razem, a ona nadal pozostawała brudna. I nie chodzi tu tylko o profesjonalny wygląd zespołu. Równie ważne jest samopoczucie jego członków, którzy chcą czuć się czysto, kiedy rano przychodzą do warsztatu”.

„Krytycznym aspektem jest też trwałość ubrań po kilku miesiącach i wielu praniach. Czy się skurczą? Stracą fason i kolor? Czasami musimy korzystać z pralki przemysłowej, która nie obchodzi się delikatnie z odzieżą, więc nie wszystkie jej marki są w stanie to znieść. Tutaj MASCOT również wykonał świetną robotę” – stwierdza Oliver.

PROFESJONALIZM

Gustavo, koordynator zespołu High Class Racing, nadmienia, że przy poszukiwaniu dostawcy odzieży dla teamu znaczącym czynnikiem była również dobra obsługa klienta: „Ważna jest nie tylko jakość ubrań, ale także proces ich doboru i zamawiania. Znaki graficzne muszą być prawidłowo odwzorowane i znajdować się we właściwych miejscach, produkty muszą być w odpowiednich rozmiarach itp. W tych aspektach naprawdę jesteście mistrzami”.

Produkty MASCOT są opracowane z myślą o aktywności, wydajności i dynamice. To między innymi dlatego zostały wybrane dla zespołu Jana i Kevina Magnussenów – High Class Racing.

Dziękujemy członkom High Class Racing za ich niezwykle przydatne opinie. Możliwość współpracy z teamem jest dla nas bardzo cenna.

High Class Racing

 

Masz interesującą historię do opowiedzenia?

Podziel się nią! Skontaktuj się z nami pod adresem marketing.support@mascot.dk i przedstaw swoją relację lub opinię – jesteśmy jej bardzo ciekawi!