Christian Lundgaard – utalentowany duński kierowca rajdowy

MASCOT współpracuje z utalentowanym duńskim kierowcą rajdowym Christianem Lundgaardem, który jeździ w Formule 2, ale marzy o Formule 1.

Christian Lundgaard & Samochód wyścigowy - MASCOT® WORKWEAR

Mocne wspólne wartości

Christian Lundgaard wie, czego chce i jest gotów ciężko na to pracować. Ma profesjonalne podejście i wysoką etykę pracy, co w pełni odpowiada wartościom MASCOT. Osiąganie wyników wymaga ciężkiej pracy i skupienia na celu.

Dla MASCOT współpraca z Christianem Lundgaardem jest naturalnym przedłużeniem wieloletniego wsparcia, jakie firma oferuje w dziedzinie sportów motorowych w Europie. Firma MASCOT jest dumna z tego, że razem z Christianem może realizować jego marzenie. Jednocześnie taki sponsoring zapewnia marce ekspozycję, co ma tu dużą wartość, ponieważ wielu klientów MASCOT jest fanami sportów motorowych.

Michael Grosbøl & Christian Lundgaard

Christian Lundgaard tak mówi o współpracy z firmą: „[…] MASCOT może mi pomóc w drodze do celu, jakim jest Formuła 1. Ja z kolei mogę zapewnić firmie widoczność i promocję. Sport motorowy na tym poziomie to złożone i zaawansowane technologicznie przedsięwzięcie, gdzie bardzo istotne są wyniki. To także dziedzina, w której ważną rolę odgrywa innowacyjność oraz nieustające doskonalenie osiągów. Wszystkie te wartości są zgodne z filozofią MASCOT, jestem więc pewien, że mamy sobie nawzajem wiele do zaoferowania.”