Swetry

Produkty ()

W asortymencie MASCOT znajdziesz bogaty wybór bluz o różnych kolorach i w różnych stylach. Swetry są bardzo uniwersalną górną częścią odzieży – można je stosować praktycznie przy każdej pogodzie. W okresach przejściowych i przy łagodnej pogodzie Swetry można zakładać bezpośrednio na ciało lub na t-shirt. Podczas chłodniejszych miesięcy z powodzeniem można je zakładać pod kurtkę zimową. Utrzymują wówczas użytkownika w cieple i zapewniają dodatkową ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.

Człowiek - MASCOT® UNIQUE Bluza robocze & Spodnie - Khaki - Środowisko

Spersonalizuj swoją odzież roboczą

Kto powiedział, że przy wyborze odzieży roboczej indywidualny styl nie ma znaczenia? Dzięki bogatemu asortymentowi bluz marki MASCOT z pewnością znajdziesz bluzę świetnie pasującą do Twojego stylu i sposobu ubierania się. Oferujemy Swetry zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych fasonach, jednobarwne lub dwukolorowe. Mamy też modele z różnymi nadrukami. Niezależnie do tego, którą bluzę wybierzesz, możesz mieć pewność niezrównanej wygody i najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdziesz także szeroki wybór wysokiej jakości bluz o intensywnej widzialności. Są to modele w kolorach fluorescencyjnych, gwarantujące widoczność i bezpieczeństwo w pracy.

Sweter & Spodnie robocze - Model - MASCOT® ADCANCEDMASCOT® HARDWEAR Swetry & Dżinsy - ModelKobieta - Niebieski - MASCOT® Bluza polarowa z zamkiem błyskawicznym & Spodnie robocze

Nacisk na wygodę i funkcjonalność

Firma MASCOT posiada wyłącznie Swetry wyróżniające się wygodą i właściwościami zapewniającymi użytkownikowi pełną swobodę ruchów w każdej sytuacji. Decydując się na bluzę MASCOT masz możliwość wyboru funkcji, które Ci odpowiadają. Potrzebujesz obszernych kieszeni? Wolisz zamek błyskawiczny? Preferujesz Swetry z wysokim kołnierzem chroniącym szyję przed zimnem? A może w Twoim stylu jest noszenie bluz całkowicie pozbawionych detali? W każdym z tych przypadków na pewno wyszukasz w ofercie firmy MASCOT produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Co więcej, w naszym asortymencie znajdziesz także wiele bardziej zaawansowanych modeli z detalami zainspirowanymi popularną kurtką softshell. Oferowane przez nas Swetry nie są zwykłymi ubraniami. To wielofunkcyjna odzież zapewniająca zarówno ochronę, jak i izolację cieplną.