Przed promieniowaniem UV

Produkty (0)

Jeśli przez wiele godzin pracujesz na powietrzu, kiedy świeci słońce lub kiedy współczynnik promieniowania UV jest wysoki, Twoja odzież robocza musi spełniać specjalne wymagania. MASCOT oferuje szeroki wybór odzieży roboczej chroniącej przed promieniowaniem UV, którą zaprojektowano specjalnie do ochrony przed promieniami UV.

Ochrona przed promieniami słonecznymi

W MASCOT znajdziesz odzież roboczą chroniącą przed promieniowaniem UV, która posiada certyfikat zgodny z normą UV 801. Certyfikat zapewnia optymalną ochronę przed promieniami słonecznymi. Kiedy wybierasz odzież roboczą z ochroną przed promieniowaniem UV, która posiada ten certyfikat, masz gwarancję, że słońce nie przenika odzieży i nie uszkodzi Twojej skóry.

Wiele różnych modeli

W asortymencie firmy MASCOT znajdziesz wiele produktów chroniących przed promieniowaniem UV. Znajdziesz tu wszystko, począwszy od spodni, ogrodniczek, kurtek i swetrów, poprzez T-shirty i koszule, na spodniach o długości 3/4 kończąc. Odzież robocza chroniąca przed promieniowaniem UV ma tę samą doskonałą trwałość i funkcjonalność znane z dodatkowej odzieży roboczej firmy MASCOT. Odzież zawiera m.in. wiele praktycznych kieszeni i elementów takich jak kieszenie wiszące, kieszenie na kolanach i przednie kieszenie.

Widoczność i bezpieczeństwo latem

MASCOT oferuje również odzież roboczą, która zapewnia widoczność i bezpieczeństwo, jednocześnie chroniąc Cię przed promieniami słonecznymi. Przykładowo, jeśli pracujesz w pobliżu maszyn lub ruchu drogowego, gdzie widoczność jest kluczowa dla Twojego bezpieczeństwa, zapoznaj się z odzieżą roboczą chroniącą przed promieniowaniem UV firmy MASCOT, uszytą z fluorescencyjnego materiału z elementami odblaskowymi.