Obuwie ochronne (wysokie)

Produkty ()

Jeśli wolisz niższe obuwie ochronne, które oferuje całkowitą ochronę i wsparcie wokół kostki, jednocześnie zapewniając doskonałą swobodę ruchu, wysokie obuwie ochronne za kostkę firmy MASCOT będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Obuwie ochronne za kostkę oferuje lepszą ochronę i ciepło wokół kostki niż niższe obuwie ochronne, jednak nie jest tak ciepłe jak wyższe buty. Wysokie buty ochronne są idealne dla każdego, kto pracuje na zewnątrz na placach budowy lub w ekstremalnych warunkach, gdzie stopy wymagają dodatkowej ochrony i wsparcia.

Znajdź odpowiednie wysokie buty za kostkę dopasowane do Twoich potrzeb

W MASCOT znajdziesz obuwie ochronne za kostkę wykonane z kilku różnych materiałów, w zależności od Twoich wymagań i gustu. Jeśli oczekujesz najlepszego poziomu ochrony i izolacji, wybierz niskie buty wykonane ze skóry lub nubuku. Jeśli wolisz lekkie obuwie za kostkę o lepszej przewiewności, które zapewniają dobrą ochronę kostki, zapoznaj się z naszą kolekcją obuwia za kostkę z tkanin. Wszystkie nasze buty dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz parę, która najlepiej będzie Ci odpowiadać.

Chroń jak najlepiej swoje stopy

Wszystkie buty ochronne za kostkę w asortymencie firmy MASCOT zostały zatwierdzone zgodnie z normą EN ISO 20345:2011, a większość z nich należy również do klasy bezpieczeństwa S3. Oznacza to, że wszystkie buty ochronne za kostkę mają ochronę antyprzebiciową, podnoski i podeszwę zewnętrzną odporną na oleje i benzynę, zapewniając jak najlepszą ochronę dla Twoich stóp. Wszystkie buty za kostkę są również odporne na poślizgnięcia, absorbują wstrząsy, są oddychające i mają właściwości antystatyczne. Oprócz tego, buty za kostkę w klasie bezpieczeństwa S3 mają również właściwości wodoodporne, zgodnie z normą. Jeśli potrzebujesz obuwia ochronnego za kostkę, które jest odpowiednie do ekstremalnych warunków, znajdziesz również buty w asortymencie firmy MASCOT, które zaprojektowano specjalnie w taki sposób, aby chroniły przed iskrami wpadającymi do buta.