Monza Eni Circuit

MASCOT dostarcza odzież roboczą pracownikom legendarnego toru wyścigowego Monza Eni Circuit, który dzięki temu zyskał wyraźny duński akcent. Jest tak, ponieważ to właśnie personel odpowiada za pierwszy kontakt z klientami i publicznością odwiedzającą obiekt.

2019 - MASCOT<span>® WORKWEAR -  Monza - logo</span>
Monza Eni Circuit - Samochód wyścigowy

Władze Monza Eni Circuit, po włosku zwanego Autodromo Nazionale Monza, świadomie poszukiwały partnera o dużym zaangażowaniu, doskonale rozumiejącego specyfikę świata sportów motorowych. Trzeba stwierdzić, że firma MASCOT, będąca już sponsorem kilku podmiotów tego segmentu, niewątpliwie spełnia te warunki. Współpraca z Monza to dla MASCOT naturalny kolejny krok ku wzmocnieniu już teraz silnej pozycji w dziedzinie wyścigów pojazdów.

Dyrektor generalny Monza, Pietro Benvenuti, tak wypowiada się na temat kooperacji: »[…] MASCOT pomału staje się punktem odniesienia w świecie sportów motorowych i podziela naszą pasję w zakresie ciągłego dążenia do doskonałości. Od razu znaleźliśmy wspólny język i zyskaliśmy partnera, który dostarcza szeroki wybór uniwersalnej, wysokiej jakości odzieży stosownej dla wszystkich zawodów reprezentowanych na torze, od obsługi technicznej po kadrę administracyjną.«

Odzież robocza zapewniająca swobodę ruchów

Personel Monza Circuit używa głównie produktów z asortymentu ubiorów streczowych MASCOT. Swoboda poruszania się i wysoka jakość były najważniejszymi kryteriami wyboru nowego dostawcy odzieży roboczej dla licznych pracowników obiektu, którzy zajmują się m.in. koordynacją imprez, obsługą techniczną oraz biurową.

Monza Eni Circuit

Monza Circuit powstał w 1922 r. Z czasem liczący sobie 5770 m długości tor stał się słynny jako „Świątynia Prędkości”. Co rok na Monza Circuit odbywają się liczne wyścigi różnego typu pojazdów, włącznie z Grand Prix włoskiej Formuły 1.