Mentalność sportów motorowych

Przez cały rok, na całym świecie, sporty motorowe przyciągają tysiące widzów na pełne emocji wyścigi. Na torze i w pitstopie najważniejsza jest dyscyplina, precyzja i bezpieczeństwo. Jednocześnie są to czynniki, które uwzględniamy w MASCOT, kiedy doskonalimy naszą odzież roboczą i ochronną. Dlatego też jesteśmy dumni, że jesteśmy sponsorem jednego z najlepszych na świecie zespołów sportów motorowych.

MASCOT jest oficjalnym dostawcą Audi Sport zarówno w serii FIA Formula E, jak i DTM. Nasza odzież robocza sprawia, że mechanicy i pozostały personel Audi Sport może wykonywać swoją pracę w we właściwym momencie zawsze tam, gdzie jest to potrzebne, i gdzie swoboda ruchu i oddychalność są najważniejsze.

W duńskich w sportach motorowych MASCOT przez wiele lat był głównym sponsorem serii DTC, która co roku obejmuje legendarne, ekscytujące wyścigi, między innymi w Jyllandsringen, niedaleko Silkeborg w Danii, gdzie założono MASCOT. A po drugiej stronie globu odzież robocza MASCOT testowana jest w ekstremalnych warunkach, przez holenderski Team Coronel, który bierze udział w rajdzie Dakar po południowoamerykańskich bezdrożach. Dowiedz się więcej w podmenu, o wszystkich sponsorowanych przez MASCOT inicjatywach motoryzacyjnych.