Stan gotowości do wyścigów DTM

W szeregu wyjątkowych wywiadów Tom Kristensen, dziewięciokrotny zwycięzca Le Mans i wcześniejszy kierowca teamu Audi Sport w zawodach DTM, dzieli się wiedzą na temat DTM, samochodów wyścigowych Audi Sport RS5 oraz ważnych przygotowań do rywalizacji.

Audi Sport RS5 DTM race car - MASCOT WOKRWEAR - Tom Kristensen - Mechanics - MASCOT headquarters

Rozgrzewka przed DTM: Tory wyścigowe 2019

Zgodnie z tradycją wyścigi DTM rozpoczną się na torze w Hockenheim. Zawody te odbywają się ogółem w pięciu państwach, ale przede wszystkim na terenie Niemiec. Z materiału filmowego można dowiedzieć się na przykład, na którym torze zawodnicy przejeżdżają największą ilość kilometrów i który uważają za swój ulubiony.

Rozgrzewka przed DTM: Samochody 2019

Wszystkie pojazdy w każdym sezonie są nowe, a w tym roku nowością są też przepisy dotyczące silników. W filmie Tom Kristensen opowiada o samochodach RS5, które startują w wyścigach DTM, a także o tym, co różni je od użytkowanego w zwykłym ruchu drogowym modelu A5.

Rozgrzewka przed DTM: Za kierownicą samochodu RS5 przeznaczonego do wyścigów DTM

Tom Kristensen siedzi za kierownicą samochodu RS5, który jest wykorzystywany podczas wyścigów DTM, i opowiada, jak milisekundy mogą zdecydować o zwycięstwie lub porażce.

Rozgrzewka przed DTM: Optymalizacja samochodu RS5 przeznaczonego do wyścigów DTM

Z wnętrza pojazdu Audi RS5 Tom Kristensen wyjaśnia, jakie funkcje samochodu mogą być optymalizowane przez kierowców.

Rozgrzewka przed DTM: Przygotowania do wyścigów DTM

Tom Kristensen relacjonuje, na czym polegają przygotowania projektantów, techników, mechaników i kierowców Audi Sport do wyścigów.

Rozgrzewka przed DTM: Wymogi wobec kierowców w wyścigach DTM

Tom Kristensen mówi o wymogach stawianych kierowcom startującym w DTM – zarówno fizycznych, jak i psychicznych.