Koszule termiczne

Produkty (0)

Jeśli nie chcesz marznąć, a przy tym ważny jest dla Ciebie elegancki wygląd, zainteresuj się termicznymi koszulami marki MASCOT. Koszule termiczne MASCOT są inspirowane izolacyjnymi koszulami znanymi z branży modowej. Można je stosować na szereg sposobów. Świetnie sprawdzają się na przykład zamiast kurtki w okresach przejściowych, gdy można zakładać je na t-shirt lub bluzę. Koszule termiczne są też dobrym wyborem na chłodniejsze dni. Można je wówczas nosić pod kurtką. Są bardzo wygodne i skutecznie rozgrzewają użytkownika, gdy na zewnątrz jest zimno.

Firma MASCOT ma w ofercie koszule termiczne w szeregu różnych stylów. W kolekcji MASCOT® ADVANCED znajdziesz na przykład koszule termiczne z lekkiego izolującego materiału CLIMASCOT®, dzięki któremu użytkownik z łatwością utrzyma ciepło ciała. Koszule te są miękkie, mało ważą i zajmują bardzo niewiele miejsca – zarówno założone jako warstwa środkowa, jak i ściśnięte na czas przechowywania. Koszule są ponadto produkowane z flaneli, nadającej im charakterystyczną, miękką strukturę powierzchni. W asortymencie mamy także koszule termiczne z wysokiej jakości pikowaną podszewką, również zapewniającą bardzo skuteczną izolację cieplną. Nasze termiczne koszule są w miejscach szczególnie narażonych na zużycie wyposażone we wzmocnienia z siedmiokrotnie mocniejszego od bawełny materiału CORDURA®. Rozwiązanie to nadaje koszuli wyjątkową trwałość i wydłuża okres jej użytkowania, możesz się więc cieszyć swoim udanym zakupem przez długi czas.

Koszule termiczne MASCOT mają regulowany w nadgarstkach obwód rękawów, co zapewnia użytkownikowi najwyższy komfort i swobodę ruchów, zarówno podczas pracy, jak i w wolnym czasie. Nasze koszule termiczne mają mnóstwo miejsca na potrzebne rzeczy, np. narzędzia, długopis czy telefon komórkowy. Oprócz tego wyposażone są w szereg praktycznych detali, takich jak kieszenie na piersi zamykane na zatrzaski lub zamek błyskawiczny. Mają też kieszenie z przodu i na rękawach.