MASCOT® ACCELERATE

Kolekcja na każdą sytuację

Icon - +70 productsIcon - men/women/childrenIcon - Mix & MatchIcon - 6 colours

Jedna kolekcja dla wielu branż

Uniwersalność i różnorodność asortymentu MASCOT® ACCELERATE umożliwia dostosowanie funkcji, kolorów i możliwości do całego szeregu różnych grup zawodowych.

MASCOT® ACCELERATE obejmuje tak wiele różnych produktów, ich typów i funkcji, że każda branża i grupa zawodowa, w tym fachowcy, logistycy, pracownicy produkcji, transportu i przemysłu, znajdą w niej rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb.

Model - MASCOT ACCELERATE - 18103-316Model - MASCOT ACCELERATE - 18101-511Model - MASCOT ACCELERATE - 18005-511Model - MASCOT ACCELERATE 18569-442

Wielką zaletą kolekcji MASCOT® ACCELERATE jest możliwość tworzenia wielu różnych zestawów na bazie wchodzących w jej skład produktów. Asortyment jest przemyślany pod kątem łączenia poszczególnych elementów na wszystkich poziomach.

Kolekcja, w której skład wchodzi ponad 70 produktów, jest w stanie sprostać wymaganiom każdego pracownika przedsiębiorstwa, niezależnie od jego specyficznych potrzeb. To pełen asortyment ubiorów dla mężczyzn i kobiet – a dla kobiet nawet w dwóch różnych fasonach.

Zobacz wszystkie produkty MASCOT® ACCELERATE

Mix & Match możliwość tworzenia różnych połączeń ponad 70 produktów

Popularne kolory MASCOT i nowe trendowe barwy

Kolory kolekcji MASCOT® ACCELERATE zostały starannie dobrane, by trafiały w upodobania grup docelowych i były zgodne z aktualnymi trendami. Znajdują się w niej zarówno popularne kolory typowe dla produktów MASCOT, jak i niespotykane czerwień kubańska, błękitny i zielona trawa.

202099101033303180901009

MASCOT ACCELERATE_18045_18153_18078 - women - model - smiling

Wnikliwe badanie w zakresie fasonów przeznaczonych dla kobiet

W ramach prac nad kolekcją MASCOT® ACCELERATE przeprowadziliśmy obszerne studium dotyczące fasonów przeznaczonych specjalnie dla kobiet. Dokonaliśmy pomiarów wielu pań zatrudnionych w różnych branżach i na podstawie tysięcy wyników stworzyliśmy dwa zupełnie nowe fasony, dostosowane do współczesnych kobiecych kształtów i unikatowe dla MASCOT.

Odzież robocza dla kobiet

MASCOT ACCELERATE_18103-18579 - male- model

Mix: Tworzenie zestawów produktów odpornych na pranie przemysłowe

Duża część produktów MASCOT® ACCELERATE została przetestowana pod kątem zgodności z normą EN ISO 15797 w zakresie prania przemysłowego. Dzięki temu jest z czego wybierać, jeśli odzież robocza ma być odporna na procesy przemysłowego prania i suszenia.

Nadaje się do prania przemysłowego

MASCOT ACCELERATE_18903_18979_18903- children - model - smiling

Match: Realizacja życzenia, by być jak mama i tata

Teraz także chłopcy i dziewczynki w wieku od 3 do 14 lat będą mogli cieszyć się z wytrzymałej odzieży, stworzonej do nieskrępowanego ruchu. Oferujemy pełną linię ubiorów, od warstwy spodniej do wierzchniej. Można z nich komponować świetne zestawy – również takie, które pasują do odzieży roboczej mamy albo taty.

Odzież dziecięca

Produkty przetestowane przez użytkowników – odzież robocza w pracy

Kolekcja MASCOT® ACCELERATE została opracowana wspólnie z potencjalnymi użytkownikami. Już na bardzo wczesnym etapie jej powstawania wysłaliśmy produkty z kolekcji „do pracy”.

Po stworzeniu prototypów ubiory zostały przekazane pracownikom różnych branż do praktycznych testów. W ścisłej współpracy z testującymi je użytkownikami detale odzieży były wielokrotnie zmieniane i dostosowywane do ich wymogów.

Na tym etapie koncentrowaliśmy się szczególnie na swobodzie ruchów oraz funkcjonalności ubioru, np. kieszeniach. Dopiero gdy produkty w pełni satysfakcjonowały grupę docelową oraz projektantów MASCOT, przystąpiliśmy do następnej fazy prac nad kolekcją.

mascot accelerate - tested to work - kneeling on floor

Proces rozwoju kolekcji spełniającej najwyższe wymogi

Kolekcja MASCOT® ACCELERATE powstała z myślą i ambicją, by urzeczywistnić wszystkie wymogi branży.

Zadaniem projektantów było dostosowanie asortymentu do potrzeb wielu różnych grup docelowych i licznych kategorii użytkowników pod względem sprawowanych przez nich funkcji. Jednocześnie kolekcja miała wyróżniać się nikalnym wzornictwem, zapewniającym przedsiębiorstwom elegancki, estetyczny i bardzo nowoczesny wizerunek i identyfikację wizualną.

Zespół projektantów przystąpił do prac nad kolekcją MASCOT® ACCELERATE kilka lat temu. Inspirując się trendami ze świata mody i sportu, a także tendencjami wśród użytkowników i w sektorze producentów odzieży roboczej, projektanci określili podstawowe linie i elementy wzornicze kolekcji, a także wybrali charakterystyczne tylko dla niej kolory i jakości tkanin.

Dynamika i ruch zaczerpnięte ze sportów motorowych

Wzornictwo odzieży czerpie inspirację z kształtów samochodów wyścigowych Audi Sport, sygnalizujących szybkość i dynamikę. Ubiory mają więc aktywny, sportowy charakter i wyszczuplające fasony.

Audi Sport DTM race cars - 2019 MASCOT ACCELERATE - Audi Sport - DTM race car - mechanics - MASCOT WORKWEAR