MASCOT® WORKWEAR

Za kulisami

Zawodowi piłkarze nałożyli odzież roboczą, kiedy zespół fotografów MASCOT przybył na stadion piłkarski w poniedziałkowe przedpołudnie. Zobacz co działo się za kulisami.

Czterech zawodowych piłkarzy z drużyny Silkeborg IF ustawiło się do sesji zdjęciowej. Chcieliśmy zrobić zdjęcia bramkarzowi Thomasowi Nørgaardsowi podczas wyskoku w górę, chcieliśmy uchwycić na zdjęciu zwiewne uniki, jakie robił Ari Mohr Jóhnson, jak również moment, w którym Jeppe Illum podstawia nogę i fauluje oraz okrzyk radości Franka Hanena. Wszystko to w odzieży roboczej oraz obuwiu ochronnym od MASCOT. Te cztery sytuacje pokazują kluczowe wartości odzieży roboczej MASCOT: wytrzymałość, swobodę ruchu oraz komfort w każdych warunkach pogodowych.

Zdjęcia zostały poddane edycji, zostaly użyte nowe tła itp. Po to, aby uzyskać odpowiedni (dynamiczny i dramatyczny) ich wyraz. Dynamika i historia zostały uzyskane poprzez zastosowanie czerwonych linii na zdjęciach. Powinno się bowiem zobaczyć to, o co się rozchodzi, nawet bez użycia tekstu na zdjęciach.


Gracze naprawdę bardzo się wczuli. Jak Frank Hansen miał ślizgnąć się na trawie i krzyknąć z radości, ryknął tak głośno, że reszta drużyny, która trenowała w innej części boiska, stanęła w miejscu i spojrzała ze zdziwieniem w stronę Franka. Oczywiście na zdjęciu nie widać, że on krzyczy. Ale można zobaczyć jak wyglądają żyły na szyi Franka. Jest to w tak dużym stopniu autentyczne, że nawet nie ośmieliliśmy się na to liczyć przed rozpoczęciem sesji.


Thomas Nørgaard wyskoczył tak wysoko w górę, gdy miał zademonstrować jak porusza się ciało w odzieży MASCOT. Pracownicy MASCOT obawiali się tego, aby nie uderzył się on podczas wielokrotnego lądowania na trawie i zaproponowali położenie materaca. Thomas Nørgaard nie mógł przestać się smiać, gdy dowiedział się o tej propozycji.


Mahr Jóhnson skoczył wyżej, niż fotograf oczekiwał, podczas demonstrowania techniki wyskoku do odbicia piłki w powietrzu.

Zobacz tutaj jak to wyglądało:

 

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385