MASCOT® WORKWEAR

Nowa kurtka łączy w sobie elastyczność, lekkość i trwałość

12. marca 2018
Kurtka jest wykonana z nowo opracowanego czterokierunkowego streczu, charakteryzującego się dużą trwałością i niską wagą.

Szukasz bardzo cienkiej i lekkiej kurtki, dopasowującej się do ruchów ciała i ramion, a przy tym skutecznie chroniącej przed zimnem i złą pogodą? Znajdziesz ją w asortymencie firmy MASCOT, dostępnym u najbliższego dystrybutora.

Wiatroszczelna i wodoodporna
Kurtka nie ma grubej podszewki, powodującej wybrzuszenia i ograniczającej swobodę ruchów. Przeciwnie — przylega do ciała, a wykonana jest z cienkiej siatki wewnątrz i lekkiego, elastycznego materiału na zewnątrz. Dzięki temu skutecznie chroni przed wiatrem. Dodatkową ochronę przed podmuchami powietrza zapewniają wysoki, dobrze przylegający kołnierz, klapka sztormowa na zamku błyskawicznym oraz lekko wydłużony tył. Materiał zewnętrzny jest ponadto wodoodporny, dzięki czemu użytkownik nie moknie w deszczu.

Zaprojektowana do częstej aktywności
Kurtka została zaprojektowana z myślą o użytkownikach aktywnych przez cały rok. Zapewnia skuteczną oddychalność oraz przewiew powietrza pod rękawami i na środku pleców, co umożliwia odprowadzanie ciepła. Rękawy są uformowane tak, aby dopasowywały się do wszelkich ruchów rąk. Do swobody ruchu użytkownika przyczynia się również nowo opracowany materiał streczowy, elastyczny we wszystkich kierunkach.

Wszystkie niezbędne kieszenie i detale
Dzięki zastosowaniu zapięcia na rzepy kurtkę można dopasowywać w nadgarstku do indywidualnych potrzeb. Na piersi znajduje się zamykana na magnes kieszonka na telefon i odpinany uchwyt na identyfikator. Z myślą o zapewnieniu widoczności użytkownika w ciemnym otoczeniu w projekcie uwzględniono elementy odblaskowe. Kieszenie na piersi, a także kieszenie przednie i wewnętrzne są zamykane na zamek błyskawiczny, dzięki czemu ich zawartość pozostaje bezpiecznie na miejscu. Wytrzymałość kurtki zwiększają wzmocnienia umieszczone w miejscach szczególnie narażonych na zużycie.

 

 

Taki sam lekki materiał, co w spodniach z kolekcji MASCOT® ADVANCED
Omawiana kurtka ze streczu jest częścią nowej kolekcji MASCOT® ADVANCED, wprowadzającej do asortymentu nowe barwy takie jak np. petrolowy. Motywem przewodnim kolekcji są elastyczne i lekkie produkty dla budownictwa i rzemiosła, charakteryzujące się nowatorskim podejściem do kwestii integracji kieszeni, detali i funkcji. W kurtce zastosowano ten sam materiał zewnętrzny, jak we wchodzących w skład kolekcji spodniach.

Kurtka MASCOT® ADVANCED 17101 dostępna jest w rozmiarach od S do 4XL i w pięciu wersjach kolorystycznych: 01009 (ciemnogranatowy/czarny), 0618 (biały/ciemnoantracytowy), 0918 (czarny/ciemnoantractowy), 0944 (czarny/petrolowy) oraz 3309 (zieleń mchu/czarny).

Więcej informacji na temat produktów MASCOT® ADVANCED 17101-311 znaleźć można na stronie:
https://www.mascot.pl/pl/Assortment/Advanced/Workwear/Badalona_17101-311

 

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385