MASCOT® WORKWEAR

MASCOT zdobywa nagrodę „PPE Innovation of the Year 2018” za kolekcję MASCOT® ADVANCED

21. czerwca 2018
Kolekcja odzieży roboczej MASCOT® ADVANCED została wyróżniona już po raz drugi. Podczas gali „Professional Clothing Awards” firma MASCOT odebrała prestiżową nagrodę „PPE Innovation of the Year 2018” (Innowacje w zakresie środków ochrony indywidualnej) w uznaniu zalet kolekcji dla jej użytkowników.

W trakcie radosnej uroczystości, która odbyła się ubiegłego wieczoru w Park Plaza w Londynie, przedstawiciele firmy MASCOT odebrali kolejną nagrodę przyznaną innowacyjnej linii odzieży roboczej dla rzemieślników i pracowników sektora budowlanego – MASCOT® ADVANCED. „Professional Clothing Awards” to impreza poświęcona innowacjom i osiągnięciom branży ubiorów roboczych, służbowych i ochronnych. Przyznana firmie MASCOT nagroda to ogromny zaszczyt, ponieważ stanowi wyraz uznania za ciężką pracę włożoną w rozwój nowych produktów spełniających wymogi użytkowników odzieży roboczej.

Ubiory robocze dla profesjonalistów
MASCOT® ADVANCED to kolekcja przeznaczona dla pracowników, których nie zadowala odzież robocza o przeciętnej jakości. Wyjątkowa wytrzymałość, elastyczność i wygoda produktów sprawia, że w kolekcji tej każdy znajdzie ubiory odpowiednie do dowolnego typu pracy oraz pory roku. Kolekcja obejmuje 33 produkty, w tym spodnie z czterokierunkowego streczu, elastyczne wiatro- i wodoszczelne kurtki, izolujące polarowe bluzy oraz koszulki odprowadzające wilgoć z powierzchni ciała. Łączą one funkcjonalność, komfort noszenia i odporność na zużycie, zapewniając użytkownikom najlepszy ubiór dający radę wyzwaniom, z jakimi spotykają się w codziennej pracy.Wysoka jakość to celowa strategia
Odzież robocza MASCOT charakteryzuje się między innymi doskonałą jakością, ergonomią i stylistyką. Kolekcja MASCOT® ADVANCED nie jest pod tym względem wyjątkiem. Wysoką jakość gwarantuje wszechstronny program testów firmy MASCOT. Przed wprowadzeniem na rynek każdy produkt jest poddawany szczegółowej kontroli jakości obejmującej badanie przez użytkowników końcowych, którzy poddają go próbom m.in. pod kątem dopasowania, trwałości i funkcjonalności.

Bezkompromisowe podejście MASCOT do kwestii jakości wiąże się także ze strategiczną decyzją przedsiębiorstwa, aby wytwarzać i dostarczać nie tylko najlepszą odzież roboczą, ale również całościowe rozwiązania w tym zakresie. Koncepcje takie jak MASCOT® SmartStore i E-partner są wyrazem kładzionego przez producenta nacisku na ułatwianie dystrybutorom oraz użytkownikom odnalezienia i zakupu najlepszych dla nich produktów.

Druga nagroda dla MASCOT® ADVANCED
„PPE Innovation of the Year 2018” to nie pierwsze wyróżnienie przyznane kolekcji MASCOT® ADVANCED od jej wylansowania w ubiegłym roku. W 2018 r. zdobyła ona już nagrodę na targach VSK w Holandii w kategorii „Installer Tools” (narzędzia dla monterów). Obie nagrody są dowodem na innowacyjną wartość kolekcji, która wnosi niespotykaną dotąd jakość na rynek odzieży roboczej.

Więcej informacji na temat kolekcji MASCOT® ADVANCED znajduje się pod adresem: MASCOT® ADVANCED
 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385