MASCOT® WORKWEAR

Lekkie obuwie ochronne z amortyzacją jak buty sportowe

11. września 2018
Nowe obuwie ochronne łączy w sobie niewielką wagę z wyjątkowo amortyzującym materiałem podeszwy oraz bardzo elastycznymi właściwościami w okolicy śródstopia. Można to poczuć! Poczuć lekkość i komfort dla Twoich stóp. Również podczas długich dni w pracy.


Tej jesieni MASCOT wprowadza nową kolekcję obuwia ochronnego o nazwie MASCOT® FOOTWEAR ENERGY. Cztery style w dwóch kombinacjach kolorystycznych.

Amortyzacja zapobiega zmęczeniu stóp
Jest to amortyzująca i lekka podeszwa środkowa ze specjalnego materiału ETPU, który wyróżnia MASCOT® FOOTWEAR ENERGY spośród butów ochronnych. Materiał podeszwy sprawia, że obuwie ochronne jest ekstremalnie amortyzujące i wygodne w noszeniu. Za każdym razem, gdy stawiasz krok, podeszwa absorbuje wstrząs, który rozprzestrzeniłby się w nogach, plecach i po całym ciele. Zapewnia lepszy komfort chodzenia - nawet po twardych powierzchniach i przez wiele godzin na nogach.

Obuwie w 100% wolne od metalu
Wszystkie półbuty i trzewiki ochronne z MASCOT® FOOTWEAR ENERGY są wolne od metalu. Nosek wykonany jest z kompozytu, a ochrona paznokci wykonana jest z zaawansowanego, trwałego materiału. To sprawia, że obuwie jest wyjątkowo lekkie, a także że buty nie przewodzą ani ciepła, ani zimna. Jest to szczególną zaletą, jeśli pracujesz na zimnych lub gorących powierzchniach. Wszystkie materiały są dobierane z naciskiem na to, aby kolekcja MASCOT® FOOTWEAR ENERGY była możliwie jak najlżejsza i zapewniała największą możliwą elastyczność.

Buty ochronne odczuwalne jak skarpetka
Obuwie w MASCOT® FOOTWEAR ENERGY zostało zatwierdzone zgodnie z normą EN ISO 20345, klasa bezpieczeństwa S1P a podeszwy zgodnie z najlepszą normą w zakresie antypoślizgowych podeszew; SRC. Wszystkie buty mają dodatkowo podeszwy niepozostawiające śladów, dzięki czemu nie wycierają się na powierzchni, na przykład nowo ułożonych podłóg. Kolekcja jest przeznaczona dla pracowników branży budowlanej i rzemiosła, którzy przez wiele godzin w ciągu dnia chodzą i stoją. Testerzy z tych branż testowali obuwie w codziennej pracy podczas procesu jego projektowania. MASCOT wykorzystał informacje zwrotne z panelu testowego, aby uwzględnić szczegóły, dzięki którym można było ulepszyć obuwie, zanim rozpocznie się jego produkcja. Buty są w sprzedaży u dystrybutorów MASCOT od września.

F0132-996  F0133-996

Dwa z czterech stylów posiadają elastyczny materiał cholewki, który odczuwa się niemal jak dodatkową skarpetkę. Miękki, elastyczny materiał pozostaje blisko stopy i zapewnia duże wsparcie podczas ruchu.

F0130-849 F0131-849

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385