MASCOT® WORKWEAR

MASCOT® ADVANCED

15. maja 2017
Nowa kolekcja wysokiej klasy elastycznych, trwałych i wygodnych ubrań. Z dumą dedykujemy kolekcję MASCOT® ADVANCED wszystkim przepełnionym pasją, ciężko pracującym ludziom, którzy od swoich ubrań wymagają naprawdę wiele.
Inspiracja
– by móc pracować z pasją nawet w trudnych warunkach pogodowych

W krajach skandynawskich morze, wiatr i pogoda bywają niezwykle surowe – a mimo to fascynujące i pociągające. Jednym z miejsc, w których warunki atmosferyczne rzeźbią w twarzy głębokie bruzdy i zmuszają do zaciskania powiek, jest Klitmøller na północno-zachodnim wybrzeżu Danii. Zachodni wiatr, rozpylona w powietrzu morska woda i wszędobylska sól to codzienność kształtująca życie i oblicza mieszkańców tego małego rybackiego miasteczka. Są to stanowczy, odważni ludzie, którzy zawsze podążają za swoim powołaniem i pasją.
INSPIRACJE
– design, wytrzymałość oraz ochrona przed pogodą

To właśnie oni - żyjący i pracujący z morzem na horyzoncie i bryzą we włosach, byli dla nas inspiracją przy opracowywaniu kolekcji MASCOT® ADVANCED. Jest to linia odzieży roboczej w nordyckim stylu – odporna na wiatr i opady, a przy tym spełniająca wszystkie wymogi w zakresie swobody ruchu przy intensywnej pracy. MASCOT® ADVANCED to wielofunkcyjna odzież robocza umożliwiająca nieskrępowane poruszanie się – podobnie jak w przypadku ubrań do sportów ekstremalnych. Wzornictwo jest inspirowane kombinezonami surferów, a trwałość i wytrzymałość ubiorów nawiązuje do silnych wichrów i ciężkich warunków pogodowych, z którymi mierzą się zawodowi rybacy. 

GRUPA DOCELOWA – z pasją jako siłą napędową

Bruger Advanced 1
Wiek:

Osoby w każdym wieku

 

Branża:
Rzemiosło i budownictwo

 

Ubiór:
Swobodny (ale nie ekstrawagancki), modny w niesnobistyczny sposób

 

Zakupy (praca, sport, hobby, jedzenie):
Jakość ważniejsza od ilości. Wygoda użytkowania ważniejsza od dekoracji. Świadomość własnego stylu.

 

Zainteresowania:
Sport (np. piłka nożna, surfing, snowboarding), aktywność w plenerze (np. polowanie czy wędkarstwo).
Bruger Advanced 2
 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Silkeborgvej 14
DK-7442 Engesvang
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385