MASCOT® WORKWEAR

MASCOT oficjalnym dostawcą odzieży dla AUDI na mistrzostwa formuły E

1. grudnia 2017
Zbliża się czwarty sezon wyścigów Formuły E, podczas którego duńska firma MASCOT dołączy do Audi Motorsport na pit-stopie – marka MASCOT została bowiem oficjalnym dostawcą odzieży dla sponsorowanego przez zakłady Audi zespołu w mistrzostwach FIA Formula E Championship – pierwszych na świecie międzynarodowych wyścigach ulicznych z wykorzystaniem w pełni elektrycznych jednoosobowych pojazdów.

W mistrzostwach Formuły E udział weźmie 10 drużyn i 20 kierowców. Na nadchodzący siedmiomiesięczny sezon złoży się 14 wyścigów w 11 miastach na 5 kontynentach. Pojazdy będą się ścigać na ulicach miast o najbardziej ikonicznych panoramach, takich jak Nowy Jork, Hong Kong, Paryż czy Rzym.

Dla marki MASCOT to zaszczyt 
« Audi Sport ma bardzo wysokie wymagania w zakresie jakości produktów, zarówno ich funkcjonalności, jak i trwałości, dokładności, bezpieczeństwa i wzornictwa. Dlatego fakt, że zostaliśmy wybrani na oficjalnego dostawcę dla zespołu Audi w Formule E, jest dla nas wielkim zaszczytem» mówi dyrektor generalny firmy MASCOT, Michael Grosbøl.
Najbliższy sezon mistrzostw Formuły E rozpocznie się w dniach 2-3 grudnia w Hong Kongu. Firma MASCOT dołączy do Audi Sport ABT Schaeffler zapewniając odzież roboczą dla mechaników i personelu stanowisk obsługi technicznej. Szef Audi Motorsport, Dieter Gass, mówi: «MASCOT to firma nagradzana w swojej branży. Jako taka, doskonale pasuje do panującej w Audi Sport kultury zwycięstwa. Z dużym zadowoleniem myślimy więc o współpracy z MASCOT w zakresie odzieży dla naszego zespołu w nadchodzącym sezonie wyścigów.»

Ekscytujący sezon innowacyjnych wyścigów
Formuła E to o wiele więcej niż po prostu wyścigi. Mistrzostwa stanową też platformę do współzawodnictwa dla globalnych producentów samochodów i dostawców usług w zakresie mobilności. Są okazją do testowania i rozwoju technologii, a zatem służą jako katalizator wspomagający doskonalenie projektów pojazdów elektrycznych i ulepszanie komfortu jazdy zwykłych uczestników ruchu drogowego na całym świecie. Michael Grosbøl mówi: « Będziemy mieć okazję do zaprezentowania odzieży roboczej marki MASCOT w ekstremalnych warunkach, gdy mechanicy uwijają się na pit-stopach we wszystkich temperaturach i różnych warunkach. Pionierskie technologie Audi Sport już od lat ustanawiają standard na torach wyścigowych. Dlatego z niecierpliwością oczekujemy na nowo zaprojektowany przez Audi E-tron FE04. Z zainteresowaniem będziemy śledzić jego sukcesy w wyścigach, jego przyszłość i potencjał w zakresie zrównoważonej mobilności, możliwej dzięki innowacyjnej technologii pojazdów elektrycznych.»

Lucas di Grassi
Szef Audi Motorsport Dieter Gass
Lucas di Grassi
Dyrektor generalny Michael Grosbøl

 

Official Supplier Audi Sport - MASCOT WORKWEAR

Linki powiązane

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Silkeborgvej 14
DK-7442 Engesvang
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385