MASCOT® WORKWEAR

MASCOT oficjalnym dostawcą odzieży dla AUDI na mistrzostwa formuły E

2017-12-01
Zbliża się czwarty sezon wyścigów Formuły E, podczas którego duńska firma MASCOT dołączy do Audi Motorsport na pit-stopie – marka MASCOT została bowiem oficjalnym dostawcą odzieży dla sponsorowanego przez zakłady Audi zespołu w mistrzostwach FIA Formula E Championship – pierwszych na świecie międzynarodowych wyścigach ulicznych z wykorzystaniem w pełni elektrycznych jednoosobowych pojazdów.
Czytaj więcej

MASCOT® SAFE SUPREME – niezliczone możliwości tworzenia zestawów o najwyższej kategorii bezpieczeństwa

2017-11-01
Firma MASCOT oferuje jeden z najszerszych w branży asortymentów certyfikowanej odzieży ochronnej. Podobnie jak w przypadku ubrań roboczych, odzież ochronna również podzielona jest na szereg kolekcji. Kolekcja MASCOT® SAFE SUPREME została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują dwubarwnych ubrań ochronnych z najbardziej nowatorskich materiałów i o nowoczesnej funkcjonalności.
Czytaj więcej

Nowy, rekordowo obszerny katalog MASCOT

2017-10-31
Firma MASCOT wydała właśnie zaktualizowany katalog główny zawierający szereg nowości, takich jak premierowa kolekcja MASCOT® ADVANCED 2017. Wchodzące w jej skład t-shirty, bluzy i kurtki w wielu wariantach będą dostępne już tej jesieni. MASCOT® ADVANCED to odzież robocza dla przemysłu budowlanego – spodnie, bluzy i kurtki mają nowe kolory oraz funkcje i wykonane są z nowych, w 100% elastycznych materiałów. Warto też zwrócić uwagę na debiutującą kolekcję lekkiego i elastycznego obuwia ochronnego – MASCOT® FOOTWEAR FLEX.
Czytaj więcej

Nagroda dla firmy MASCOT za przywództwo produktowe wśród wytwórców odzieży roboczej

2017-10-24
W wyniku kompleksowej analizy rynku odzieży roboczej duńska firma MASCOT została wczoraj w Londynie wyróżniona nagrodą 2017 European Product Leadership Award w dziedzinie przywództwa produktowego w Europie.
Czytaj więcej

MASCOT przedstawia nową kolekcję lekkiego, elastycznego obuwia

2017-10-17
Nowa generacja obuwia ochronnego MASCOT jest już dostępna u krajowych dystrybutorów! Buty wykonane są z materiałów o niskiej wadze, dzięki czemu są jednym z najlżejszych produktów tego typu na rynku. Giętkość przedniej części buta jest klasą samą w sobie. Zapomnij o ciężkich, sztywnych butach roboczych, męczących stopy i plecy!
Czytaj więcej

Ubieraj się warstwowo i nie daj się zimie

2017-10-16
Chłodne dni zbliżają się wielkimi krokami, czas już więc przygotować się na zimową pogodę. Można oczywiście próbować zabezpieczyć się przed mrozem kupując po prostu najgrubszą dostępną kurtkę. Warto jednak rozważyć skomponowanie garderoby z kilku cieńszych, ale funkcjonalnych warstw, umożliwiających pracę zarówno w łagodnych, jak i surowych i mokrych warunkach zimowych.
Czytaj więcej

MASCOT na targach A+A 2017

2017-10-12
Również w tym roku MASCOT kolejny raz weźmie udział w najważniejszych światowych targach obuwia i odzieży ochronnej.
Czytaj więcej

Lekkie i w 100% elastyczne spodnie robocze

2017-06-18
MASCOT po raz kolejny rewolucjonizuje branżę odzieży roboczej, wprowadzając trzy pary długich i jedną parę spodenek ¾ z materiału rozciągającego się w czterech kierunkach (czterokierunkowy strecz). Ale to jeszcze nie wszystko! Spodnie charakteryzują się też dużą wytrzymałością na zużycie i nowatorskim wzorem części kolanowej, a ponadto zapewniają pracownikowi wyjątkową swobodę ruchów.
Czytaj więcej

MASCOT® ADVANCED

2017-05-15
Nowa kolekcja wysokiej klasy elastycznych, trwałych i wygodnych ubrań. Z dumą dedykujemy kolekcję MASCOT® ADVANCED wszystkim przepełnionym pasją, ciężko pracującym ludziom, którzy od swoich ubrań wymagają naprawdę wiele.
Czytaj więcej

Osobisty styl, także w pracy

2017-03-27
Tej wiosny MASCOT prezentuje całe mnóstwo nowych bluz, koszul oraz T-Shirtów z kolekcji MASCOT® FREESTYLE. Nowe style przeznaczone są dla rzemieślników, którzy chcą wyróżniać się nie tylko w czasie wolnym, ale również w pracy. Połącz te nowe górne części garderoby z twoją tradycyjną odzieżą roboczą i wprowadź indywidualny akcent do codziennego dnia.
Czytaj więcej

Odzież robocza na zmienną zimową pogodę

2017-01-23
Praca w miesiącach zimowych wymaga od odzieży roboczej więcej – pracownik nie może wszak marznąć ani moknąć. Jednocześnie na wielu placach budowy obowiązuje zasada, że odzież musi spełniać wymagania w zakresie widoczności określone w normie EN ISO 20471. Wszystko to zapewniają nowe kolekcje MASCOT.
Czytaj więcej
 

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385