MASCOT® WORKWEAR

Koszula drwala dla mężczyzn w akcji

24. stycznia 2012
Na półki w sklepach z odzieżą roboczą dotarła koszula drwala – koszula o barwnej przeszłości, będąca symbolem zdecydowanych poglądów.


Koszula ta jest częścią nowej serii MASCOT® ROCKS, charakteryzującej się surowym, luźnym stylem z nutką nowoczesności. Dlatego też modny rzemieślnik, pragnący wprowadzić do swojej odzieży roboczej odrobinę odmiany, będzie się dobrze czuł w koszuli drwala firmy MASCOT.

Symbol ciężkiej pracy
Firma MASCOT przywraca koszulę drwala do jej korzeni – do męskiego świata ciężkiej pracy. Historia charakterystycznej kraty na koszuli ma kilkaset lat, ale najczęściej wzór ten kojarzy się z przemysłem drzewnym w Stanach Zjednoczonych. Symbolizuje on ciężką pracę, naturę i męskość. Na przestrzeni lat powracał jako modowy fenomen, stając się częścią różnych ruchów społecznych i kulturowych.

Twoja nowa alternatywa
Koszula jest wykonana z bawełny, co zapewnia wygodę noszenia i możliwość zastosowania w wielu sytuacjach. Model MASCOT® Kingman stanowi alternatywę dla koszulek z długim rękawem, koszulek polo, koszul roboczych i bluz. Można ją nosić z kamizelką, nadając wyglądowi odpowiednie wykończenie zgodnie z trendami w serii MASCOT® ROCKS. W miesiącach zimowych można ją nosić w pomieszczeniach lub jako środkową warstwę odzieży do pracy na świeżym powietrzu. Wiosną i latem idealnie nada się jako okrycie wierzchnie na chłodniejsze dni.

Zestawiając ją ze spodniami dżinsowymi z serii MASCOT® ROCKS, będziesz gotowy zarówno na spotkanie z wiosną w miejscu pracy, jak i na wyjście z kolegami.


Koszula drwala MASCOT® Kingman będzie dostępna w sklepach pod koniec lutego 2012 r.

Podpis pod zdjęciem:
Koszula MASCOT® Kingman wykonana jest w 100 % z bawełny, wyposażona w kaptur, czerwony sznurek ściągający, zamek błyskawiczny na całej długości oraz nadruk po lewej stronie.

 

Linki powiązane

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Silkeborgvej 14
DK-7442 Engesvang
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385