MASCOT® WORKWEAR

Atrakcyjny, codzienny styl obuwia ochronnego MASCOT

20. kwietnia 2012
Możliwe, że Twoim kolegom z pracy spodobają się Twoje nowe buty, ale Twój szef będzie narzekał, że zostawiłeś swoje obuwie ochronne w domu. Ale w rzeczywistości dzięki nowym półbutom i trzewikom MASCOT możesz złapać obie sroki za ogon.

 

Modny wygląd półbutów i trzewików, przywodzący na myśl modele z salonów obuwniczych, nie oznacza kompromisów w kwestii wygody i bezpieczeństwa.

To, co najlepsze dla Twoich stóp
Nowe półbuty i trzewiki spełniają te same wymogi jak pozostałe obuwie ochronne firmy MASCOT. Aby zapewnić Ci jak maksymalną wygodę podczas dnia pracy, który na pewno spędzasz na nogach, w półbutach i trzewikach umieściliśmy nowe wkładki MASCOT. Są one wyposażone między innymi w dodatkowe wzmocnienie podbicia oraz amortyzującą poduszkę w obszarze pięty, zmniejszające obciążenie Twoich stóp.

Podeszwa VIBRAM® wykonana jest z niezwykle wytrzymałego materiału o właściwościach antypoślizgowych, który zapewnia dobrą przyczepność na różnego rodzaju podłożach. Nowy, ergonomiczny podnosek gwarantuje wygodne ułożenie palców stóp podczas schylania się lub wspinania się na palce, kiedy to buty zginają się.

Wybierz wzór i typ
Możesz wybrać między czterema różnymi wersjami obuwia w sportowym stylu w zależności od tego, czy wolisz półbuty czy trzewiki, obuwie wykonane ze skóry z nadrukiem lub z tkaniny Cordura® w kolorze czarnym – materiału wykonanego z włókien / nylonu, który jest niezwykle wytrzymały i posiada właściwości oddychające. Nowe półbuty i trzewiki ochronne zostały opracowane z myślą o rzemieślnikach, pracownikach przemysłu lekkiego i branży logistycznej oraz transportowej. Jeżeli Twoja codzienna praca wymaga częstego przyjmowania pozycji klęczącej, firma MASCOT poleca obuwie ochronne z dodatkowym wzmocnieniem palców.

Podpis pod zdjęciem:
Trzewiki ochronne MASCOT® Robson i półbuty ochronne MASCOT® Evans wykonane ze skóry z kryjącym nadrukiem, który można również znaleźć na spodniach roboczych z serii MASCOT® ROCKS. Trzewiki wyposażone są ponadto w zamek błyskawiczny umieszczony po boku, ułatwiający zakładanie i zdejmowanie obuwia.

Nowy katalog obuwia MASCOT jest już dostępny. Tutaj znajdziesz cały asortyment obuwia ochronnego MASCOT. Odwiedź stronę www.mascot.dk.

Wszystkie materiały prasowe można również znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

Linki powiązane

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385