MASCOT® WORKWEAR

Koniec ze zmęczonymi stopami po długim dniu pracy!

24. stycznia 2012
Poczuj wygodę w swoich butach ochronnych – przez cały dzień. Komfort i elastyczność charakteryzują trzy nowe modele obuwia ochronnego firmy MASCOT.

Nowa, jeszcze lepiej dopasowana do stopy wkładka zapewni Ci odpowiednią wygodę przez cały dzień. Zawiera ona dodatkowe wzmocnienie podbicia oraz amortyzującą poduszkę w obrębie pięty, co stanowi ogromne ułatwienie np. podczas pracy na twardym podłożu dla osób wykonujących prace w ruchu. Oprócz tego podeszwa świetnie wchłania wilgoć, dzięki czemu stopy nie pocą się, mimo że znajdują się w szczelnie zamkniętych butach, które dają im idealną ochronę.

Elastyczność na każdym kroku
Podeszwa zewnętrzna również jest bardziej elastyczna, ponieważ wykonana została z niezwykle miękkiej i giętkiej gumy. Zapewnia ona dobrą przyczepność do podłoża, po którym się poruszasz, zmniejszając ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Stabilność i elastyczność nowego obuwia ochronnego zapewnia Ci nieograniczone możliwości i wygodę. Możesz przyjmować najróżniejsze pozycje podczas pracy bez uczucia drętwienia i zmęczenia stóp.

„Lżejszy” model
To obuwie nadaje się dla pracowników przemysłu lekkiego, budowlanych oraz sektora usług – np. w branży elektronicznej, transportowej, pracowników magazynów, w halach produkcyjnych oraz wszystkich rzemieślników, których praca nie wiąże się z częstym klękaniem lub wykorzystywaniem płynów i substancji chemicznych. W tych ostatnich przypadkach wymagane jest obuwie wykonane z nieprzemakalnej skóry z dodatkowym wzmocnieniem podnoska. Tworząc nowe obuwie firma MASCOT nie uznaje kompromisów w zakresie bezpieczeństwa – tak jak pozostałe modele obuwia ochronnego MASCOT wyposażone jest ono w ochronę antyprzebiciową oraz wzmocniony podnosek.

Trzy nowe modele obuwia, które już są dostępne u dystrybutorów, noszą nazwy MASCOT® Leone, MASCOT® Saipal i MASCOT® Logan. Każdy z nich posiada te same cechy, a wszystkie zapewniają jednakową wygodę, różnią się jednak wyglądem – każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Od lewej: MASCOT® Leone, MASCOT® Saipal, MASCOT® Logan

 

Linki powiązane

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385