MASCOT® WORKWEAR

Naszywki i nadruki na modnej odzieży roboczej

29. marca 2012
Całkowicie nowa seria MASCOT® CROSSOVER łączy w sobie modne nowości i popularne koszulki z istniejących już serii odzieży firmy MASCOT.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Również Ty, jeżeli należysz tych, którzy chcą podążać za najnowszymi trendami i nosić odzież roboczą wyróżniającą się z tłumu.

Modna linia
Modny styl nie jest zarezerwowany wyłącznie dla odzieży z wybiegów! Kto powiedział, że nie można się modnie ubierać również do pracy? Do tego nie niszcząc drogich koszulek z modnych sklepów! Dzięki serii MASCOT® CROSSOVER firma MASCOT zrobiła krok w stronę tendencji widocznych w aktualnych trendach. Seria MASCOT® CROSSOVER łączy w sobie odzież roboczą wykonaną z wysokiej jakości i solidnie przetestowanej tkaniny z najnowocześniejszym, atrakcyjnym stylem idącym z duchem czasu i nadającym jej charakteru.

T-shirty, bluzy i koszulki polo z serii MASCOT® CROSSOVER FASHION łączą surowy styl z nowymi nadrukami umieszczonymi na bokach i przedzie oraz naszywkami na rękawach. Również na tej odzieży można jak dotychczas umieścić firmowe logo. Bluzy i koszulki dostępne są w różnych kolorach i umożliwiają wybór takiej kolorystyki, która będzie pasować zarówno do logo Twojej firmy, jak i do koloru spodni.

Pasujące do wszystkiego koszulki basic
Jeżeli nie przemawiają do Ciebie nowe koszulki z nadrukami i naszywkami, oferujemy również atrakcyjną alternatywę. Możesz również wybrać podobny model z serii MASCOT® CROSSOVER BASIC, wykonany z tej samej tkaniny, ale bez modnych elementów ozdobnych. W ten sposób każdy pracownik może wybrać odpowiednią dla siebie odzież, a zespół zachowa jednolity wygląd, niezależnie od tego, czy odzież będzie opatrzona nadrukami i naszywkami, czy też nie. Seria MASCOT® CROSSOVER BASIC oferuje duży wybór kolorów umożliwiając Ci znalezienie przynajmniej dwóch modeli t-shirtów, bluz i koszulek polo, które będą pasować do Twoich spodni z którejkolwiek innej serii firmy MASCOT.

Ubieraj się odpowiednio
T-shirty, koszulki polo i bluzy zakładaj do wykonywania prac w budynkach lub jako warstwy środkowe w chłodne dni. Dzięki tym koszulkom, wyznaczającym nowe standardy modowe i wyróżniającym się wśród tłumu wysoką jakością i atrakcyjnymi detalami będziesz odpowiednio przygotowany na nadejście wiosny i lata.

Wszystkie bluzy i koszulki z serii MASCOT® CROSSOVER są dostępne w wersjach o wąskim i szerokim kroju.

Seria MASCOT® CROSSOVER będzie dostępna u Twojego dystrybutora od kwietnia 2012 r.

 

 

 

MASCOT® Avion Polo, MASCOT® Toulouse T-shirty, MASCOT® Anzin T-shirty.

 

Linki powiązane

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385