MASCOT® WORKWEAR

Spodnie, jakich branża odzieży roboczej jeszcze nie widziała

2. maja 2012
Męskie i modne. Dobrze dopasowany krój oraz nowa, wytrzymała tkanina. Luźny styl i inspiracje ze świata mody. Te hasła opisują nowe spodnie z serii MASCOT® ROCKS wykonane z unikalnej tkaniny Tencel®.

Włókna eukaliptusa

Tencel® - włókna pozyskiwane z drzew eukaliptusa – znane są przede wszystkim w świecie sportu. Tkanina ta jest często wykorzystywana w profesjonalnej odzieży sportowej, ponieważ skutecznie absorbuje pot i wilgoć, a jednocześnie posiada właściwości chłodzące.

Chociaż może nie jesteś światowej klasy atletą, Twoja praca na pewno jest od czasu do czasu ciężka fizycznie. Być może wiesz, jak trudne jest odprowadzanie wilgoci podczas wykonywania prac wymagających ciągłego ruchu. To właśnie dlatego Tencel® idealnie nadaje się do zastosowania w odzieży roboczej, a firma MASCOT zdecydowała się na wykorzystanie jej w nowych spodniach roboczych.

Modny wygląd w połączeniu z wytrzymałą, miękką tkaniną
Tkanina Tencel® jest ponadto bardzo wytrzymała i niezwykle miękka co sprawia, że przyjemnie się ją nosi. Oznacza to, że możesz teraz pracować cały dzień w spodniach, które są tak przyjemne w dotyku, jak te, które najczęściej nosisz w domu. Spodnie mają ponadto wygodny krój i atrakcyjne detale, takie jak np. ukośne elementy odblaskowe, umieszczone z tyłu w dolnej części nogawek. Łącząc spodnie z watowaną kamizelką lub koszulą z serii MASCOT® ROCKS, bądź też z jedną z nowych koszulek czy bluz z serii MASCOT® CROSSOVER uzyskasz kompozycję w nowym, modnym, wiosennym stylu.

Kolejną zaletą jest fakt, że włókna Tencel® ulegają rozkładowi biologicznemu, a drzewa wykorzystywane do ich produkcji pochodzą z ekologicznej uprawy.

Spodnie MASCOT® Arkansas będą dostępne od maja 2012 r.

Tekst do zdjęcia:
Spodnie MASCOT® Arkansas i koszulki t-shirt z serii MASCOT® CROSSOVER.

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385