MASCOT® WORKWEAR

Żywy kolor i bezpieczeństwo we fluorescencyjnej czerwieni

27. września 2011
MASCOT® SAFE YOUNG to odzież robocza we fluorescencyjnym czerwonym kolorze, którego do tej pory nie było można znaleźć w typu ubraniach. Stanowi ona alternatywę dla wszystkich tych, którzy chcą nosić odzież we fluorescencyjnym kolorze, innym niż klasyczny żółty czy pomarańczowy. Kolor ten odświeża wygląd placów budowy oraz miejsc robót drogowych, gdzie pracownicy narażeni są na szczególne niebezpieczeństwa.

 

Coraz więcej pracodawców wymaga od pracowników noszenia odzieży fluorescencyjnej. Dotyczy to również osób wykonujących zawody, dla których dotychczas fluorescencyjna odzież nie była konieczna. Często szara i czarna odzież wymieniana jest na odzież o wyrazistych barwach i z elementami odblaskowymi, które zapewniają pracownikom widoczność, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo pracy.

W MASCOT® SAFE YOUNG czerwony, fluorescencyjny kolor połączono z ciemnym antracytem w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia. W ramach tej serii dostępny jest szeroki asortyment produktów, a poszczególne jej elementy można łatwo ze sobą łączyć i nakładać na siebie warstwowo w zależności od pogody. Firma MASCOT poszerzyła swój asortyment właśnie o fluorescencyjną odzież roboczą, przeznaczoną zwłaszcza do użytku w miesiącach zimowych.

Ciepło i wygoda na jesień i zimę
Kombinezon zimowy MASCOT® Safara z pikowaną podszewką w nogawkach i rękawach oraz futrzaną w części korpusowej zapewnia ciepło wszystkim wykonującym prace na zewnątrz nawet w najzimniejsze dni. Kombinezon ma właściwości oddychające, jest wodo- i wiatroszczelny dzięki klejonym szwom. Posiada też zdejmowany kaptur i wiele praktycznych kieszeni. Niektóre z nich wyposażone są w zamknięcie magnetyczne, umożliwiające szybki dostęp do ich zawartości. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, dlatego kombinezon posiada certyfikat dla odzieży roboczej 3. klasy, który wymagany jest np. przy dłuższych pracach w obszarach, gdzie obywa się ruch drogowy.

Spodnie MASCOT® Palmela to kolejna oferta na zimowe dni, ale tym razem dla użytkowników preferujących dwuczęściową odzież roboczą. Spodnie mają pikowaną podszewkę w nogawkach, a z tyłu podwyższony stan, który pozwala uniknąć użytkownikom odsłaniania gołej skóry podczas schylania się. Spodnie mają certyfikat klasy 2, ale w połączeniu z fluorescencyjną częścią górną, np. bluzą, osiągają klasę 3.

Bluza MASCOT® Montijo to idealne rozwiązanie na jesienne dni, a gdy zima zagości u nas na stałe, można ją również nosić pod kombinezonem. Bluza wykonana jest w 100 % z poliestru oraz wyposażona w poprzeczne, poziome odblaski. Tak jak w spodniach zimowych dolna, tylna część została wydłużona, aby zapobiec odkrywaniu pleców.

 

MASCOT
Mascot International A/S on kansainvälinen perheyritys, joka kehittää, valmistaa ja markkinoi korkealaatuisia työvaatteita ja turvajalkineita.Yhtiön liikevaihto ja tulot ovat kasvaneet nopeasti usean vuoden ajan. MASCOT on työvaatteiden markkinajohtaja Tanskassa ja yksi Euroopan johtavista brändeistä. MASCOTille on myönnetty useampia kansainvälisiä palkintoja. Viimeisin on Customer Value Enhancement Award -palkinto yli 700 eurooppalaisen työvaatteiden valmistajan sarjassa. MASCOT palkittiin erinomaisen asiakasarvon tuottamisesta.

 

Linki powiązane

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385