MASCOT® WORKWEAR

MASCOT® ROCKS – wstrząsa tradycyjnym pojęciem odzieży roboczej

24. października 2011
Zapomnij o tradycyjnej odzieży roboczej. W branży nadeszła nowa era, a to dzięki MASCOT® ROCKS – serii nawiązującej do modnego, codziennego wyglądu.

 

Naszym celem było stworzenie odzieży, która będzie odpowiadać rzemieślnikom zarówno pod względem funkcjonalności, jak i stylu. Tworząc MASCOT® ROCKS zwracaliśmy szczególną uwagę na design, wygodę i wytrzymałość.
Odzież serii MASCOT® ROCKS jest męska, atrakcyjna, swobodna i modna, a ponadto została gruntownie przetestowana, aby mogła wytrzymać wszystko!


Atrakcyjne wariacje warstwowe
W jesiennej ofercie MASCOT® ROCKS znalazło się wiele okryć wierzchnich: kurtki pilotki, kamizelki oraz lżejsze modele – kurtki pikowane i polarowe oraz kurtki typu softshell. Koncepcja opiera się na noszeniu odzieży warstwowo, aby możliwe było zakładanie i zdejmowanie poszczególnych warstw w zależności od pogody i pory roku. Kurtkę polarową lub pikowaną można np. połączyć z kurtką typu softshell, kurtką wierzchnią lub kamizelką.

Jesienią i zimą sprawdzi się również watowana kamizelka zimowa MASCOT® Alcora. Ten model o surowym wyglądzie i specjalnie zaprojektowanych elementach odblaskowych został wykonany solidnej tkaniny o wysokiej jakości, aby sprostać ciężkim warunkom wszelkich prac rzemieślniczych. Kamizelka przylega do ciała, zapewniając jednocześnie swobodę ruchów. W otworach rękawów umieszczone zostały gumki, a tył kamizelki został wydłużony, co gwarantuje elastyczność i wygodę podczas wyciągania ramion i schylania się. Pomyśleliśmy również o praktycznych detalach – zamykanych na zamek błyskawiczny kieszeniach na telefon komórkowy i klucze, umieszczonych na przedzie i wewnątrz kamizelki. Specjalne wzmocnienia minimalizują ścieranie materiału podczas podnoszenia przedmiotów na ramionach.

W kolekcji znalazły się również dwie czarne kurtki pilotki, wykonane z oddychającego, wiatro- i wodoszczelnego materiału. Kurtki te posiadają odpinany kaptur i podszewkę wykonaną z pikowanej tkaniny lub polaru, a w połączeniu z bluzą lub cienką kurtką idealnie nadają się na zimowe dni. Dostępne są w wersji o zwykłym i wąskim kroju, a ponadto wyposażone są w zmyślne, praktyczne detale. Są to między innymi: nowo opracowany kołnierz, blisko przylegający do ciała i tym samym zapobiegający wyziębieniu karku przez deszcz i wiatr oraz dyskretne elementy odblaskowe. Kurtki te mają dodatkowo wygodne kieszenie i ergonomiczne rękawy, które zostały poszerzone w okolicach łokci, co gwarantuje swobodę ruchów podczas wykonywania pracy. Łokcie są wzmocnione kryjącym nadrukiem, nadającym kurtce surowy wygląd.

Nowości z serii MASCOT® ROCKS na wiosnę
Wiosną 2012 r. na rynek wejdzie wiele nowych, interesujących produktów z serii MASCOT® ROCKS, a wśród nich odzież wykonana z materiałów, jakich jeszcze dotąd nie stosowano. Znakiem charakterystycznym kolekcji wiosennej jest styl retro z nutką nowoczesności. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu nasze nowe produkty.

 

Opis zdjęć: Po lewej stronie: Kurtka polarowa MASCOT®Campbell i kamizelka zimowa MASCOT®Alcora – nowy, surowy styl odzieży roboczej, do noszenia również w czasie wolnym. Po prawej stronie: Na chłodne dni firma MASCOT proponuje kurtkę pilotkę MASCOT®Goldstrike z efektami wizualnymi i praktycznymi detalami.

 

Linki powiązane

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385