MASCOT® WORKWEAR

Ponad 9 000 pracowników firmy Falck nosi odzież MASCOT

15. marca 2011
Falck jest naszym nowym klientem. 1 stycznia 2011 roku firmy Falck i MASCOT podpisały umowę dotyczącą odzieży roboczej.

»Zawarta została niezwykle istotna umowa o współpracy«, mówi dyrektor MASCOT ds. sprzedaży na region nordycki, Henrik Bach. »Od teraz będziemy nie tylko ubierać 9 000 pracowników firmy Falck w Danii. Dołączą do nich również pracownicy oraz dostawcy w Norwegii i Szwecji. Poza tym Falck jest globalną firmą z dużymi ambicjami rozwojowymi, co wskazuje na duży potencjał.«, dodaje Henrik Bach. Firma Falck prowadzi usługi w zakresie ratownictwa również w takich krajach jak np. Belgia, Słowacja, Polska, Brazylia i Stany Zjednocznone.

Wielkie wymagania wobec dostawców
Jest wiele powodów, dla których ostateczny wybór firmy Falck w kwestii odzieży roboczej padł na MASCOT. Dyrektor ds. zakupów firmy Falck, Morten B. Jacobsen wyjaśnia to w ten sposób: »Firma MASCOT oferuje odpowiedni asortyment i dąży do znalezienia najlepszych rozwiązań. Jest to również dostawca rozwiązań całościowych, co może pomóc nam w rozwiązaniu naszych codziennych problemów«.

MASCOT przejmuje również administrację
»Dzięki firmie MASCOT zyskujemy nie tylko ogólną poprawę jakości samych tkanin, ale również krojów oraz wytrzymałości odzieży. Fima MASCOT przejęła też część naszych zadań związanych z administracją. Dzięki zamówieniom online w MASCOT® SmartStore i wydajnemu systemowi logistycznemu firma MASCOT jest w stanie z łatwością zapakować odzież w indywidualne przesyłki dla poszczególnych pracowników«, dodaje Morten B. Jacobsen. Za dystrybucję towaru będzie odpowiedzialna firma Olino A/S, która została jednocześnie mianowana dostawcą odzieży dla pracowników administracyjnych.

  

Henrik Bach,
dyrektor ds. sprzedaży
w regionie nordyckim
 

 

 

Globalny dostawca
Poza pracownikami administracyjnymi wszystkie osoby zatrudnione w duńskiem oddziale Falck - ratownicy, pracownicy pomocy drogowej, pracownicy medyczni i techniczni - noszą odzież MASCOT. »W asortymencie standardowym MASCOT znaleźliśmy optymalne rozwiązania dla wszystkich naszych pracowników. Jedynie garstka produktów będzie produkowana na specjalne zamówienie«, dodaje Morten B. Jacobsen i wyjaśnia, że także wielkość firmy miała wpływ na decyzji o współpracy: »MASCOT to światowy dostawca, będący w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez konkurencję oraz nasz rozwój terytorialny i gospodarczy. Uważamy, że firma MASCOT jest atrakcyjnym dostawcą dla koncernu Falck i pozostanie nim przez długie lata, przykładając się tym samym do zadowolenia naszych pracowników i wywierając pozytywny wpływ na profil naszego przedsiębiorstwa oraz reprezentowaną przez nas markę.«

Duża wartość dla marki MASCOT
Współpraca z koncernem Falck ma istotne znaczenie dla firmy MASCOT na wielu płaszczyznach. Poza dużymi zamówieniami, które z czasem mogą stać się jeszcze większe, niesie ona ze sobą również inne korzyści. Dyrektor MASCOT ds. sprzedaży, Henrik Bach, wyjaśnia: »Falck to jedna z najlepiej wyeksponowanych i najbardziej znanych marek w Danii. To oczywiste, że jeżeli pracownicy Falck będą nosić naszą odzież, to urośnie również ranga marki MASCOT. Marka Falck jest silna i wiarygodna. To samo można powiedzieć o produktach MASCOT i dlatego właśnie uważamy, że tworzymy idealną parę«.

O MASCOT

 

 

 

Mascot International A/S jest międzynarodowym przedsiębiorstwem rodzinnym, zajmującym się rozwojem, produkcją i dystrybucją wysokiej jakości odzieży roboczej i obuwia ochronnego. Na przestrzeni lat firma odnotowała znaczny wzrost zarówno w zakresie obrotów, jak i zysków. MASCOT jest wiodącym na rynku duńskim producentem odzieży roboczej oraz jedną z największych marek w Europie. Firma MASCOT została wyróżniona wieloma międzynarodowymi nagrodami – ostatnio nagrodą »Customer Value Enhancement Award« za najwyższą jakość wśród ponad 700 europejskich producentów odzieży roboczej.

 

 

 

 

 

 

O Falck

 

 

 

Od ponad 100 lat misją firmy Falck jest praca na rzecz zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom, chorobom i sytuacjom kryzysowym, szybkie i kompetentne ratownictwo oraz rehabilitacja osób chorych i poszkodowanych w wypadkach. W oparciu o tę misję firma Falck pragnie stać się znaczącym międzynarodowym przedsiębiorstwem zajmującym się udzielaniem pomocy drogowej, ratownictwem, opieką medyczną oraz szkoleniami w zakresie bezpieczeństwa. Firma Falck to przedsiębiorstwo nordyckie, które na przestrzeni ostatnich lat odnotowało szybki rozwój na arenie międzynarodowej. Obecnie Falck prowadzi działalność w 25 krajach na pięciu kontynentach i zatrudnia ponad 17 000 pracowników.

 

Linki powiązane

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385