MASCOT® WORKWEAR

Najnowsze wiadomości

Wytrzymałe spodnie ¾ i szorty ze streczu

2018-05-08
Aktywny dzień pracy w okresie letnim wymaga lekkiej odzieży roboczej z nieograniczoną swobodą ruchów. Propozycja MASCOT na najbliższy letni sezon dla użytkowników, których kieszenie spodni roboczych są zawsze wypełnione narzędziami, to spodnie ¾ 17049 lub szorty 17149 z MASCOT® ADVANCED.
Czytaj więcej

Spodnie tak wygodne, że nie chcesz przestać ich nosić

2018-04-26
Wyobraź sobie spodnie robocze tak komfortowe, że nie chcesz przestać ich nosić. Spodnie z MASCOT® ADVANCED wykonane są z czterokierunkowego streczu, co zapewnia nieskrępowaną swobodę ruchów. Wielofunkcyjny materiał łączy w sobie rozciągliwość z niską wagą i dużą wytrzymałością.
Czytaj więcej

Nowa kurtka łączy w sobie elastyczność, lekkość i trwałość

2018-03-12
Kurtka jest wykonana z nowo opracowanego czterokierunkowego streczu, charakteryzującego się dużą trwałością i niską wagą.
Czytaj więcej

Lekkie streczowe kurtki MASCOT – zimowa i membranowa

2018-01-18
Firma MASCOT rozprawia się z mitem, że ciepła kurtka zimowa musi być gruba i przyciężka. Z tą myślą firma prezentuje dwie kurtki o bardzo niskiej wadze – zimową i membranową. Obie wykonane są z materiału rozciągającego się w czterech kierunkach. Są przy tym bardzo wytrzymałe, skutecznie oddychające, wiatroodporne i nieprzemakalne.
Czytaj więcej

MASCOT oficjalnym dostawcą odzieży dla AUDI na mistrzostwa formuły E

2017-12-01
Zbliża się czwarty sezon wyścigów Formuły E, podczas którego duńska firma MASCOT dołączy do Audi Motorsport na pit-stopie – marka MASCOT została bowiem oficjalnym dostawcą odzieży dla sponsorowanego przez zakłady Audi zespołu w mistrzostwach FIA Formula E Championship – pierwszych na świecie międzynarodowych wyścigach ulicznych z wykorzystaniem w pełni elektrycznych jednoosobowych pojazdów.
Czytaj więcej

MASCOT® SAFE SUPREME – niezliczone możliwości tworzenia zestawów o najwyższej kategorii bezpieczeństwa

2017-11-01
Firma MASCOT oferuje jeden z najszerszych w branży asortymentów certyfikowanej odzieży ochronnej. Podobnie jak w przypadku ubrań roboczych, odzież ochronna również podzielona jest na szereg kolekcji. Kolekcja MASCOT® SAFE SUPREME została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują dwubarwnych ubrań ochronnych z najbardziej nowatorskich materiałów i o nowoczesnej funkcjonalności.
Czytaj więcej

Nowy, rekordowo obszerny katalog MASCOT

2017-10-31
Firma MASCOT wydała właśnie zaktualizowany katalog główny zawierający szereg nowości, takich jak premierowa kolekcja MASCOT® ADVANCED 2017. Wchodzące w jej skład t-shirty, bluzy i kurtki w wielu wariantach będą dostępne już tej jesieni. MASCOT® ADVANCED to odzież robocza dla przemysłu budowlanego – spodnie, bluzy i kurtki mają nowe kolory oraz funkcje i wykonane są z nowych, w 100% elastycznych materiałów. Warto też zwrócić uwagę na debiutującą kolekcję lekkiego i elastycznego obuwia ochronnego – MASCOT® FOOTWEAR FLEX.
Czytaj więcej

Nagroda dla firmy MASCOT za przywództwo produktowe wśród wytwórców odzieży roboczej

2017-10-24
W wyniku kompleksowej analizy rynku odzieży roboczej duńska firma MASCOT została wczoraj w Londynie wyróżniona nagrodą 2017 European Product Leadership Award w dziedzinie przywództwa produktowego w Europie.
Czytaj więcej

MASCOT przedstawia nową kolekcję lekkiego, elastycznego obuwia

2017-10-17
Nowa generacja obuwia ochronnego MASCOT jest już dostępna u krajowych dystrybutorów! Buty wykonane są z materiałów o niskiej wadze, dzięki czemu są jednym z najlżejszych produktów tego typu na rynku. Giętkość przedniej części buta jest klasą samą w sobie. Zapomnij o ciężkich, sztywnych butach roboczych, męczących stopy i plecy!
Czytaj więcej

Ubieraj się warstwowo i nie daj się zimie

2017-10-16
Chłodne dni zbliżają się wielkimi krokami, czas już więc przygotować się na zimową pogodę. Można oczywiście próbować zabezpieczyć się przed mrozem kupując po prostu najgrubszą dostępną kurtkę. Warto jednak rozważyć skomponowanie garderoby z kilku cieńszych, ale funkcjonalnych warstw, umożliwiających pracę zarówno w łagodnych, jak i surowych i mokrych warunkach zimowych.
Czytaj więcej
 

 
Mascot International A/S · Julsoevej 100 · 8600 Silkeborg · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385