Test center banner
MASCOT® WORKWEAR

Odzież robocza w miejscu pracy

Odzież robocza w miejscu pracy
W trakcie projektowania nowego asortymentu odzieży roboczej mają miejsce kilkakrotne konsultacje z użytkownikami. Przed przystąpieniem do projektowania nowego produktu jest przeprowadzana dogłębna praca analityczna z zaangażowaniem użytkowników końcowych.

Następnie rozpoczyna się właściwe projektowanie produktu. Od tej chwili zaczyna się aktywna współpraca panelu badawczego z grupą profesjonalistów, dla których przeznaczone są projektowane ubrania. Szyje się prototypy ubrań, następnie wysyła się je do pracowników, którym mają służyć. Wykorzystują je w rzeczywistych sytuacjach, wystawiając na naturalne zużycie i regularne czyszczenie. Wszystko, począwszy od jakości materiału aż do funkcjonalności ubrań, jest sprawdzane, a testujący je użytkownicy prowadzą dziennik swoich spostrzeżeń.

Użytkownicy testujący ubrania są regularnie odwiedzani przez zespół projektujący podczas ich pracy. Nasi projektanci rozmawiają z użytkownikami na temat ubrań, słuchając ich spostrzeżeń i sugestii. Są one następnie analizowane przy tablicach projektowych i w laboratoriach firmy MASCOT. Pomysły mogą dotyczyć nowych funkcji, jakości materiału lub kroju. Następnie szyte są nowe prototypy, a cały proces jest powtarzany aż do uzyskania najlepszego możliwego wyniku. Projektowany produkt musi spełniać zarówno wymagania grupy docelowej, jak i wysokie wymagania jakościowe firmy MASCOT. Po zatwierdzeniu ubrań przez profesjonalnych użytkowników można przystąpić do masowej produkcji. Wierzymy, że to właśnie kryje się za mottem TESTED TO WORK.

 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385