MASCOT® WORKWEAR

Współpraca pomiędzy dystrybutorami i firmą MASCOT

Będąc dystrybutorem odzieży roboczej firmy MASCOT, znajdziesz się pod opieką jednego z naszych znakomitych menedżerów sprzedaży (jeżeli będzie to konieczne), a także otrzymasz dane kontaktowe do osoby zajmującej się sprzedażą w naszej siedzibie głównej. Te osoby będą Twoimi głównymi osobami kontaktowymi, z którymi będziesz mógł utrzymywać codzienny kontakt. Przypisany do Ciebie menedżer ds. sprzedaży umówi się z Tobą, aby przedstawić ofertę nowych produktów i rozwiązań.

Możemy także służyć Ci pomocą, jeżeli masz dużych klientów, którzy wymagają nieco więcej uwagi! Prosimy o kontakt z naszą firmą, aby uzyskać wsparcie dotyczące strategii, opcji serwisowych oraz oferty produktowej.

Firma MASCOT stawia również do dyspozycji szereg narzędzi online:

Portal usług dystrybucyjnych

Stworzymy Twoje indywidualne konto w naszym portalu usług dystrybucyjnych online. Będziesz mógł logować się o dowolnej porze i zapoznać się z historią zamówień przygotowaną w formie faktur, dowodów dostawy oraz potwierdzeń zamówienia. Po zalogowaniu można także sprawdzać aktualny stan magazynowy, znajdować super oferty dotyczące wyrobów, których produkcja została zakończona oraz wiele więcej. 

Sklep online

Z pewnością chcesz, aby proces zamawiania produktów trwał jak najkrócej. Teraz możesz zamawiać, wykonując jedynie kilka kliknięć w sklepie online, który stworzono specjalnie z myślą o dystrybutorach firmy MASCOT. Zamówienie zostanie przesłane bezpośrednio do systemu MASCOT, a jego przetworzenie następuje zwykle jeszcze tego samego dnia. 

Marketing w sklepie

Wyposaż swój sklep w taki sposób, aby klienci zechcieli kupić to, co chcesz im sprzedać. Firma MASCOT stworzyła szeroki wachlarz dedykowanych plakatów, broszur i materiałów reklamowych, które możesz zamówić i wykorzystać w swojej firmie. Zapoznaj się pokrótce z aktualną ofertą. Pamiętaj, że w naszym serwisie zdjęć online możesz pobrać wysokiej jakości zdjęcia produktów, które można wykorzystać do stworzenia własnych materiałów marketingowych. 


Dysponujemy dużym działem obsługi klienta, który w przypadku pytań lub konieczności indywidualnej pomocy może w każdej chwili służyć Ci pomocą. Prosimy dzwonić pod numer +45 87244700.
 
Mascot International A/S · Silkeborgvej 14 · DK-7442 Engesvang · Dania · Tel. +48 221040910 · Faks + 45 8724 4701 · nr SE/nr CVR 1386 3385
Mascot International A/S
Julsoevej 100
8600 Silkeborg
Dania

Tel. +45 8724 4700
Faks + 45 8724 4701
nr SE/nr CVR 1386 3385