Lekka, reprezentacyjna odzież dla osób zatrudnionych na szeregu stanowisk

2019 - Modele, Mężczyzna, Kobieta talking, Koszula, Koszulki polo dla kobiet
5 Listopada 2019
Firma MASCOT wprowadza nową linię odzieżową – corporate wear. Są to stylowe i wygodne ubiory, które dzięki swojemu reprezentacyjnemu wyglądowi doskonale nadają się do pracy w sektorze usługowym i innych branżach wymagających kontaktu z klientami. Dostępne są produkty zaprojektowane w wersjach zarówno damskich, jak i męskich.

Corporate wear marki MASCOT to lekka, formalna odzież robocza, która jest przyjemna w noszeniu, a przy tym prezentuje się estetycznie i profesjonalnie. U nas elegancja nie wymaga rezygnacji z wygody! Produkty pozwalają zachować nieskazitelny wygląd przez cały dzień pracy. Spodnie i spódnice są wykonane w 100% z elastycznych materiałów, dzięki czemu przedstawiają się schludnie i reprezentacyjnie, a przy tym doskonale znoszą intensywne, wielokrotne użytkowanie.

Reprezentacyjny wizerunek firmy

Ubrania z linii MASCOT corporate wear to doskonały wybór dla osób spędzających dzień w biurze, w sklepie czy za ladą. W asortymencie znajdują się m.in. koszule o różnych barwach, jakościach i fasonach, jak również eleganckie dzianiny. Ponadto kolekcja obejmuje spodnie i spódnice ze stuprocentowego streczu. Dolne części odzieży damskiej dostępne są w dwóch fasonach – PEARL oraz DIAMOND. Dzięki temu każda pracownica znajdzie produkt, który dobrze na niej leży i zapewnia jej całkowitą swobodę ruchu.

Bogate możliwości łączenia

Produkty CORPORATE WEAR umożliwiają tworzenie wielu różnych zestawów odzieży. Oczywiście można je też łączyć z ubiorami z innych kolekcji MASCOT. W ten sposób można stworzyć własny styl przedsiębiorstwa i zastosować go na różnych stanowiskach.

2019 - Modele, Mężczyzni, Kobieta talking, Koszula, Koszulki polo dla kobiet , Spodnie, Spódnica, Bluza z dzianiny

Produkty z serii MASCOT corporate wear znajdziesz u swojego dystrybutora MASCOT oraz na stronie www.mascot.pl.