Nowa kolekcja obuwia dla firm, w których niezbędny jest wysoki poziom higieny

MASCOT® FOOTWEAR CLEAR - Obuwie ochronne, washing maschine
4 Listopada 2019
Jesienią 2019 r. MASCOT wprowadzi na rynek nową kolekcję obuwia skierowaną do sektora spożywczego oraz innych branż, w których niezbędny jest wysoki poziom higieny i czystości. Kolekcja MASCOT® FOOTWEAR CLEAR obejmuje półbuty i sandały, które można prać w temperaturze 40° C. Możliwość prania obuwia w tak wysokiej temperaturze, a tym samym zapobieganie rozprzestrzenianiu się bakterii, jest czymś wyjątkowym w branży. Pranie w tej temperaturze aktywuje działanie przeciwbakteryjne w detergencie, tym samym zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii i zapewniając wysoki poziom higieny.

Higiena i możliwość prania to kluczowe frazy dla nowej kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CLEAR. W przeciwieństwie do pozostałych kolekcji obuwia MASCOT, istotnym było, aby półbuty i sandały z tej kolekcji mogły wytrzymać pranie, a tym samym utrzymać wysoki poziom higieny.

Ponieważ użytkownicy naszej nowej kolekcji obuwia często pracują w sektorze spożywczym lub w innych podobnych branżach, ważne jest, aby obuwie było zgodne z umowami o pranie przemysłowe. Dlatego też półbuty i sandały zostały przystosowane do umieszczenia chipa HF. Chip HF to układ wysokiej częstotliwości, który może przechowywać dane, takie jak liczba prań albo dane właściciela obuwia.

Komfort przez cały dzień

W tej kolekcji priorytetem jest również optymalny komfort użytkownika przez cały dzień pracy. Obuwie ma napowietrzoną wyściółkę wykonaną z mikrofibry. Mikrofibra to wyjątkowo oddychający materiał, który zapewnia stopom najwyższy komfort. Obuwie ma również otwory wentylacyjne, które pozwalają stopom oddychać.

Właściwości ochronne dla ochrony twoich stóp

Jeśli pracujesz w środowisku, w którym mokre i śliskie podłogi stanowią ryzyko, ważne jest, aby wybrać obuwie z właściwą podeszwą. W asortymencie obuwia MASCOT wszystkie podeszwy są antypoślizgowe, co oznacza, że zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z normą SRC. Ponadto bieżnik zapewnia dobrą przyczepność i zapobiega przywieraniu brudu.

Wszystkie półbuty i sandały w MASCOT® FOOTWEAR CLEAR są zatwierdzone zgodnie z normą ESD, co oznacza, że użytkownicy nie muszą się martwić elektrycznością statyczną.


2019 - Washing maschine, Obuwie robocze, Obuwie ochronne, Sandały ochronne, Higiena w centrum uwagi

Jeśli szukasz butów odpornych na pranie w temperaturze 40° C, zajrzyj do naszej kolekcji MASCOT® FOOTWEAR COVER. Dostępne jest obuwie o właściwościach ochronnych i występuje w trzech różnych kolorach; białym, czarnym i ciemnej oliwce.


Znajdź obuwie z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR CLEAR i MASCOT® FOOTWEAR COVER u Twojego lokalnego dystrybutora MASCOT.

2019 - MASCOT®  FOOTWEAR CLEAR - Obuwie robocze, Sandały ochronne, Obuwie ochronne, Chodak