Lekkie, nieprzemakalne damskie i męskie kurtki membranowe

2019-Modele Kurtka Membranowa
18 Czerwca 2019

Masz już dość ciężkich, grubych kurtek ograniczających Twoje ruchy przez cały dzień roboczy? Mamy dobrą wiadomość: MASCOT wprowadza lekkie kurtki membranowe zaprojektowane z myślą o dużej funkcjonalności oraz ochronie przed opadami i zmiennymi warunkami pogodowymi. Nowe kurtki są certyfikowane pod kątem oddychalności, a także wiatro- i wodoszczelności (EN 343). Dostępne są w szeregu fasonów dla mężczyzn i kobiet.

Odzież wierzchnia chroniąca przed wiatrem i czynnikami atmosferycznymi to konieczność dla osób pracujących na zewnątrz przy różnego rodzaju pogodzie. Nowe damskie i męskie kurtki membranowe MASCOT są lekkie, wygodne i optymalnie zabezpieczają użytkownika przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Zewnętrzny materiał kurtek jest lekki i trwały, a ponadto zapewnia certyfikowaną ochronę przed deszczem i wiatrem. Cienka podszewka jest również bardzo lekka. Kurtka ma dopasowany fason, dzięki czemu dobrze przylega do ciała i podąża za ruchami użytkownika. Jest praktyczna i przyjemna w noszeniu niezależnie od wykonywanej pracy. W szczególnie zimne dni można pod nią założyć dodatkową bluzę. Kurtka dodatkowo zabezpiecza przed wiatrem dzięki wewnętrznym klapkom sztormowym, zapobiegającym dostawaniu się zimnego powietrza do rękawów i przez zamek błyskawiczny. Ważną cechą kurtek membranowych jest także certyfikowana oddychalność. Oznacza to, że odprowadzają one nadmiar ciepła powstały podczas pracy lub innej aktywności użytkownika, który dzięki temu nie poci się i jego skóra nie jest wilgotna.

Funkcjonalne kieszenie i detale

Nowe kurtki membranowe marki MASCOT mają mnóstwo funkcji przydatnych podczas pracowitego dnia roboczego. Kaptur z podszewką jest odpinany i ściągany za pomocą regulowanej gumki. Kurtki mają kieszenie wewnętrzne, kieszeń na piersi, zamykane na suwak kieszenie przednie oraz odpinany uchwyt na identyfikator. Dzięki gumce u dołu można je ściśle dopasować do ciała. Rękawy kurtek są wzmocnione włóknem CORDURA®, a zintegrowane elementy odblaskowe zwiększają widoczność użytkownika w miejscu pracy.

 

2019-Model

 

Wchodzące w skład kolekcji MASCOT® ACCELERATE damskie i męskie kurtki membranowe dostępne są w trzech nowych, żywych zestawach kolorystycznych: trawiasta zieleń/zieleń, sygnałowa czerwień/czerń oraz lazur/ciemny granat. Ponadto w sprzedaży są wersje klasyczne w czerni, ciemnym granacie i ciemnym antracycie. W asortymencie są także lżejsze warianty (18011 i 18001), prawie identyczne z pozostałymi kurtkami, różniące się jednak tym, że ich powierzchnia nie jest wodoszczelna, lecz wodoodporna.

 

18311-231 Kurtka membranowa MASCOT® ACCELERATE, oddychająca, wiatro- i wodoszczelna, fason damski
18301-231 Kurtka membranowa MASCOT® ACCELERATE, oddychająca, wiatro- i wodoszczelna

 

 2019-Kurtki membranoweMASCOT® ACCELERATE 18301-231 | Kurtka Membranowa

 

2019-Kurtki dla kobiet MASCOT® ACCELERATE 18311-231 | Kurtka Membranowa, Damski model