Przedstawiamy - MASCOT® WORKWEAR Audi RS 5 DTM

2019 - MASCOT WORKWEAR Audi RS 5 DTM - Audi Sport - race car
16 Kwietnia 2019
Z biegiem czasu MASCOT stał się znaną marką w świecie sportów motorowych, między innymi dzięki współpracy z Audi Sport. W 2019 r. współpraca ta została rozszerzona i z dumą prezentujemy nowy samochód w serii DTM. MASCOT® WORKWEAR Audi RS 5 DTM prowadzony przez Loïca Duvala.

Loïc Duval był w przeszłości zwycięzcą wyścigu Le Mans oraz World Endurance Champion i nie może się doczekać swojego występu w trzecim już sezonie w Audi Sport Team Phoenix: »Czerwony jest jednym z moich ulubionych kolorów«, mówi Duval i dodaje: »Dobrze pasuje do mojego kasku, który ma kilka czerwonych elementów. Czerwony jest również absolutnie ulubionym kolorem mojego syna Martina, który teraz bez wątpienia będzie mi kibicować jeszcze bardziej«.

»Mam nadzieję, że uda mi się zrobić duży postęp, podobnie jak pomiędzy 2017 a 2018 r., i że wykorzystamy dobre osiągnięcia, które wypracowaliśmy pod koniec ubiegłego sezonu«, mówi Duval. Zimą intensywnie pracował ze swoim nowym inżynierem Philippem Kluthem, aby przygotować każdy najdrobniejszy szczegół na nowy sezon. »Kluth jest z zespołem od dłuższego czasu i doskonale zna DTM. Ja natomiast najbardziej jestem podekscytowany nowym silnikiem z turbo, a także zespołem - Aston Martin, jako nowym rywalemna torze. Jedno i drugie dużo wniosą do serii DTM«.

W MASCOT czekamy z niecierpliwością, kiedy będziemy mogli śledzić występy MASCOT® WORKWEAR i Loïca Duvala w nadchodzącym sezonie.

2019 - MASCOT WORKWEAR Audi RS 5 DTM - Audi Sport - race car - Loïc Duval 

2019 - MASCOT WORKWEAR Audi RS 5 DTM - Audi Sport - race car - Loïc Duval