Obchody Nowego Roku w MASCOT Laos

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Sylwester Laos - Lao traditions - New Year - 2019
15 Kwietnia 2019
Zgodnie z tradycją Nowy Rok w Laosie obchodzony jest bardzo hucznie. Według laotańskiego kalendarza wkraczamy właśnie w rok 2562, który został powitany przez pracowników MASCOT Laos modlitwą oraz wielkim eventem dla całej załogi.

Noworoczny event w MASCOT Laos, to impreza dla 823 pracowników. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystą modlitwą buddyjską, aby podziękować siłom niebiańskim i aby prosić o ich wsparcie w nadchodzącym roku, a następnie zaprezentowano część rozrywkową, czyli oczekiwane przez wszystkich występy. Są one jedną z głównych atrakcji imprezy, a przygotowania zarówno samego występu, jak i potrzebnych strojów, rozpoczynają się na kilka tygodni przed wydarzeniem i prowadzone są przez pracowników w ich wolnym czasie. Noworoczna impreza w MASCOT Laos zakończyła się przyznaniem nagród za najlepszy występ, loterią, przyznaniem nagród za ubiegłoroczne wysiłki a na koniec - tradycyjnym tańcem laotańskim.

Rok możliwości

Wraz z pierwszym dniem Nowym Rokiem możemy świętować zarówno rok nadchodzący, jak i miniony. Dla MASCOT Laos zeszły rok był rokiem wielu ekscytujących inicjatyw a wśród nich było rozpoczęcie rozbudowy fabryki o 21.000 m2. Dzięki rozbudowie fabryka liczy już ponad 30.000 m2 powierzchni. Wraz z rozbudową MASCOT będzie miał przestrzeń na organizację 20 nowych linii produkcyjnych, dzięki czemu liczba pracowników może zostać znacznie zwiększona. Ponadto MASCOT pracuje nad rozbudową fabryki o kolejne 20.000 m2. Obiekt o powierzchni ponad 50.000 m2 powinien zostać ukończony w 2020 roku.

Miejsce pracy skoncentrowane na odpowiedzialności społecznej

Wraz z ekspansją i uruchomieniem nowych linii produkcyjnych, MASCOT będzie mógł zaoferować jeszcze większej liczbie Laotańczyków pracę z właściwymi godzinami pracy i dobrym wynagrodzeniem. Fabryki MASCOT w Laosie i Wietnamie są certyfikowane zgodnie z międzynarodowym standardem odpowiedzialności społecznej SA8000. W Wietnamie od samego początku, czyli od 2008 roku, MASCOT koncentruje się na tworzeniu dobrego i bezpiecznego środowiska pracy dla swoich pracowników.

Zdjęcia z imprezy noworocznej

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Sylwester Laos - 2019

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Sylwester Laos - dancing - 2019

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Sylwester Laos - dancing - 2019

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Sylwester Laos - fashion show - 2019

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Sylwester Laos - fashion show - I love MASCOT - 2019

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Sylwester Laos - group photo - 2019

Zdjęcia z fabryki w Laosie

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Sylwester Laos - New factory 2019

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Sylwester Laos - New factory 2019

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Sylwester Laos - New factory 2019

Dobre, pewne i bezpieczne warunki pracy i zatrudnienia w dziale produkcji - Laos - New factory 2019