Wyjątkowo trwała, wodoodporna

kurtka ze streczu
Kurtki robocze - MASCOT® ADVANCED - 2018
19 Sierpnia 2018
Strecz to jedna z innowacji w zakresie odzieży roboczej - a użytkownicy są niezwykle zadowoleni z odzieży zawierającej strecz, która zapewnia swobodę ruchów w całkowicie nowy sposób. MASCOT wypracował nowy trend dzięki wodoodpornej kurtce (17001) wykonanej w 100% z czterokierunkowego streczu, która stanowi doskonałą ochronę przed zimową pogodą.
Połączenie różnych właściwości w jednym, specjalnie opracowanym materiale sprawia, że ta kurtka jest wyjątkowa. Wodoodporny materiał (certyfikowany zgodnie z EN 343) jest elastyczny we wszystkich kierunkach i zapewnia większą swobodę ruchów w każdych okolicznościach. Ponadto materiał jest wykonany z bardzo trwałej tkaniny poliamidowej wysokiej jakości, dzięki czemu kurtka wytrzymuje wielokrotne użytkowanie zima po zimie. Czwartą, szczególną właściwością materiału jest jego niska waga. Twórcom udało się połączyć cechy wodoodporności, trwałości i rozciągliwości w materiale o wadze zaledwie 200 g/m2. W efekcie otrzymujesz lekką kurtkę, która jest bardzo elastyczna i z łatwością dostosowuje się do każdego Twojego ruchu. Kurtka ma bardzo cienką podszewkę, która zapewnia pełne wykorzystanie lekkiego materiału zewnętrznego. Kurtka posiada ponadto wszystkie niezbędne detale na cały dzień na pełnej prędkości: odpinany kaptur z regulowanym sznurkiem, wewnętrzną kieszeń zapinaną na zamek, kieszenie na piersiach i przednie kieszeniei zapinane na zamek, regulowany elastyczny ściągacz w talii i otwory na kciuki na mankietach.
Kurtkę można znaleźć w kolekcji odzieży roboczej MASCOT® ADVANCED i jest ona dostępna w pięciu różnych kombinacjach kolorystycznych, między innymi ciemny petrolowy/czarny oraz ciemnogranatowy/czarny. Kurtka jest dostępna w rozmiarach od XS do 4XL. Kurtka dostępna jest również z lekką podszewką CLIMASCOT® (17035) w kolorach czarnym i ciemnogranatowym.
17001-411
MASCOT® ADVANCED
  • 01009 - ciemny granat/czerń 01009 - ciemny granat/czerń
  • 0918 - czerń/ciemny antracyt 0918 - czerń/ciemny antracyt
  • 0618 - biel/ciemny antracyt 0618 - biel/ciemny antracyt
  • 3309 - zielony mech/czerń 3309 - zielony mech/czerń
  • 4409 - ciemna petrolowy/czerń 4409 - ciemna petrolowy/czerń