Nowy, rekordowo obszerny

katalog MASCOT
Katalogi - Dla mediów 2017
31 Października 2017
Firma MASCOT wydała właśnie zaktualizowany katalog główny zawierający szereg nowości, takich jak premierowa kolekcja MASCOT® ADVANCED 2017. Wchodzące w jej skład t-shirty, bluzy i kurtki w wielu wariantach będą dostępne już tej jesieni. MASCOT® ADVANCED to odzież robocza dla przemysłu budowlanego – spodnie, bluzy i kurtki mają nowe kolory oraz funkcje i wykonane są z nowych, w 100% elastycznych materiałów. Warto też zwrócić uwagę na debiutującą kolekcję lekkiego i elastycznego obuwia ochronnego – MASCOT® FOOTWEAR FLEX.
Firma MASCOT wydaje swój całościowy katalog, obejmujący wszystkie kategorie produktów odzieży roboczej i obuwia ochronnego dla wszystkich segmentów rynku, co dwa lata. W tym roku katalog jest wyjątkowo obszerny – ma aż 628 stron. Można na nich obejrzeć produkty w aż 23 kolorach, przeznaczone dla wszystkich segmentów takich branż, jak rzemiosło, budownictwo, montaż, przemysł, produkcja, transport, usługi i logistyka. MASCOT jest jednym z niewielu dostawców mających w ofercie pełne rozwiązania w zakresie odzieży roboczej dla tak wielu grup użytkowników.

W niezwykle bogatym asortymencie bardzo łatwo jest odnaleźć produkt dokładnie odpowiadający indywidualnym potrzebom. Dla wielu osób punktem wyjścia do poszukiwań jest ulubiony kolor. Dlatego jako nowość w katalogu wprowadzamy przegląd całej oferty według kolorów. Dzięki niemu użytkownicy, którzy lubią na przykład barwę kobaltową, mogą z łatwością obejrzeć wszystkie produkty w tym kolorze posegregowane według typu. Przegląd znaleźć można w końcowej części katalogu.

Katalogi - Odzież robocza - Dla mediów

Katalog można zamówić u lokalnego dystrybutora produktów MASCOT. Można go też obejrzeć już dziś – firma MASCOT udostępniła również wersję internetową, łatwą do przeglądania i pozwalającą na sprawne wyszukiwanie potrzebnych produktów. Istnieje też możliwość tworzenia własnych katalogów. Wystarczy zaznaczyć strony zawierające wybrane produkty i wygenerować plik PDF z własną wersją katalogu.