Osobisty styl

- także w pracy
Style - MASCOT® WORKWEAR - 2017 Dla mediów
27 Marca 2017
Tej wiosny MASCOT prezentuje całe mnóstwo nowych bluz, koszul oraz T-Shirtów z kolekcji MASCOT® FREESTYLE. Nowe style przeznaczone są dla rzemieślników, którzy chcą wyróżniać się nie tylko w czasie wolnym, ale również w pracy. Połącz te nowe górne części garderoby z twoją tradycyjną odzieżą roboczą i wprowadź indywidualny akcent do codziennego dnia.
W świecie mody można zobaczyć widoczną tendenencję, szczególnie wśród młodych, samodzielnych rzemieślników. Odzież powinna być trendy, coll oraz pasować do indywidualnych potrzeb dotyczących stylu – zarówno w pracy, jak i poza nią. Dlatego MASCOT wprowadza na rynek całe mnóstwo produktów, które są dopasowane do Ciebie, które traktują styl oraz design priorytetowo i na równi z funkcjonalnością odzieży roboczej.

A74CF2C2-6241-4DFB-93FE-B2FA73665BA9

Odzież warstwowa jest w centrum uwagi w MASCOT. Dzięki dyskretnym modnym kolorom możliwe jest łączenie nowych górnych części garderoby z odzieżą roboczą, której już używasz. Kolory pasują do większości kolorów używanych w budownictwie i rzemiośle. Nowe produkty mogą urozmaićić wygląd i pozwalają zachować dobry styl w pracy. » Dzięki MASCOT® FREESTYLE trochę reorganizujemy rynek przepełniony tradycyjną odzieżą roboczą, po to, aby trafić do ”first movers”, którzy w wybredny sposób łączą oraz przebierają, tak aby otrzymali oni dokładnie ten indywidualny styl, którego oczekują «, mówi dyrektor zarządzający w MASCOT, Michael Grosbøl.

69329A77-EDE9-4CAA-BC60-E6B5F185C3AC

W środowisku surfingu znaleźć można grupę ludzi, którzy nie dadzą się zastraszyć naturze i jej siłom. Tak samo jest wśród dzisiejszych rzemieślników. Dlatego to właśnie natura oraz zrelaksowany styl surferski i zapotrzebowanie na funkcjonalną odzież stanowią źródło inspiracji dla nowej serii górnych części garderoby. Odzież powinna być wytrzymała, niezależnie od tego w jakich warunkach będzie używana, a jednocześnie powinna mieć dobry krój oraz być wygodna.

Koszule - 2017 Dla mediów

Koszula powinna być rozpięta czy zapięta? Rękawy powinny być opuszczone czy podwinięte? Możliwości jest wiele. Każda z trzech nowych koszul ma swój unikatowy design, funkcjonalne detale, które sprawiają, że dzień w pracy jest bardziej trendy oraz wygodny. Koszule mają praktyczne kieszenie na piersi do przechowywania przedmiotów oraz mankiety z regulacją na guziki.

T-shirty - 2017 Dla mediów

Tchnij życie w swój wygląd w pracy dzięki chłodnym nadrukom na koszulce. Inspiracja pochodzi ze środowiska surfingu, które jest w pełni świadome posiadania swojego indywidualnego stylu. Noś T-shirt pod odpiętą koszulą, na pochłaniającym wilgoć podkoszulku albo zupełnie oddzielnie, jeśli pogoda na to pozwoli.

Swetry - 2017 Dla mediów

W chłodniejsze dni możesz nałożyć jedną z nowych bluz. Dzięki nowoczesnemu krojowi i żebrowaniu na kołnierzu, na szyi oraz na ramionach bluza ma klasyczny styl. Jednocześnie połączenie bawełny oraz elastyczności sprawia, że materiał użyty do tych trzech bluz daje funkcjonalną swobodę ruchu.