MASCOT® Underwear

– Idealne opakowanie
MASCOT Bielizna - 2014
26 Września 2014

MASCOT® WORKWEAR pomaga Ci w dokonaniu właściwego wyboru- komfort każdego dnia.

Wybranie odpowiedniej bielizny nie jest łatwe i niejednokrotnie może sprawiać trudności. Jako warstwa najbardziej wewnętrzna bielizna spełnia role ”drugiej skóry” i powinna zapewniać wysoki poziom komfortu, być miękka i i elastyczna. Równie ważnym jest jej zdolność do skutecznego pochłaniania wilgoci, właściwości szybkoschnące oraz izolacyjne – te wszystkie cechy sprawiają, że bielizna nadaje się do noszenia.

MASCOT prezentuje doskonałe opakowanie posiadające nową, innowacyjną koncepcję kodowanych kolorów, dzięki której z łatwością dobierzesz najbardziej odpowiednią bieliznę. Opakowanie zawierające opis cech bielizny oraz materiału zostało opracowane właśnie po to, aby pomóc Ci w znalezieniu idealnego produkt,

Wśród nowych opakowań na bieliznę znaleźć można 7 różnych kategorii kolorystycznych, wśród których każdy kolor świadczy o unikatowości danego produktu. Bielizna w opakowaniu o kolorze CZERWONYM & POMARAŃCZOWYM odpowiednia jest do prac w chłodnych warunkach, jest ona: izolująca, szybkoschnąca oraz o właściwościach odprowadzania wilgoci. Kolor ZIELONY przeznaczony jest dla produktów podstawowych do codziennego użytku, podczas gdy kolorem NIEBIESKIM oznaczona jest bielizna na cieplejsze dni: antybakteryjna, antystatyczna, o właściwościach odprowadzania wilgoci oraz/lub chroniąca przed promieniowaniem UV.

Bielizna multifunkcyjna MASCOT gwarantuje zarówno komfort, jak i elastyczność, a także redukcję wilgoci oraz izolację. Bielizna multifunkcyjna MASCOT wykonana jest z innowacyjnych tkanin po to, aby doskonale współgrać z Twoim ciałem poprzez regulację temperatury, wilgotności oraz izolację. To gwarantuje, że Twoje ciało pozostaje w strefie komfortu przez cały dzień, bez względu na to, w jaki sposób się poruszasz lub w jakim środowisku pracujesz.

W niedawno opracowanej broszurze prezentującej bieliznę można zobaczyć produkty, w których to kody kolorystyczne w niezwykle przejrzysty sposób opisują kluczowe punkty oraz zalety konkretnego typu produktu.