Nowy

- dżinsowy styl pracy
Model - Dżinsy - Dla mediów 2012
14 Marca 2012

Powitaj wiosnę w spodniach dżinsowych stworzonych specjalnie do pracy. Nowy styl jest luźny, a zarazem surowy.

Spodnie dżinsowe to najnowszy element nowej serii produktów MASCOT® ROCKS, przedstawiającej aktualny, nieco odmienny, surowy styl.

Dżins na wysokości zadania

Już za czasów poszukiwaczy złota dżins zyskał uznanie wśród pracujących mężczyzn jako materiał o niezwykłej wytrzymałości. Później stał się stałym elementem mody. Teraz dżins powraca do świata odzieży roboczej. Firma MASCOT wykorzystała wytrzymałość tej tkaniny oraz jej modny wygląd, tworząc dwa nowe modele dżinsowych spodni roboczych. Spodnie te są powlekane ochronnym materiałem, zwiększającym ich wytrzymałość.

Wygoda w połączeniu z detalami

Dodatki oraz krój spodni zostały odpowiednio dobrane. Przetestowała je grupa kontrolna złożona z rzemieślników oraz pracowników magazynowych, którzy nosili je w pracy przez określony czas, a następnie zgłaszali swoje komentarze i propozycje poprawek. Aby uniknąć podrażnień podczas długiego dnia pracy oraz zapewnić odpowiedni zakres ruchów, w szwie w kroku wstawiono dodatkowy materiał. Nowe spodnie wyposażone są w praktyczne kieszenie, co sprawia, że można w nich umieścić narzędzia oraz inne wyposażenie i nie trzeba po nie daleko sięgać.

Wyraź swój styl

Na pewno masz w swojej szafie kilka par dżinsów, które chętnie zakładasz w czasie wolnym. Dżinsowe spodnie MASCOT mogą stać się ich uzupełnieniem. Mimo, że kupione zostały do pracy, nie jest przecież zabronione noszenie ich poza nią. Seria MASCOT® ROCKS odzwierciedla własny styl rzemieślnika, dając wyraz temu, kim jest, a nie gdzie pracuje.