Koszula drwala

dla mężczyzn w akcji
MASCOT® ROCKS Koszula - 2012
20 Stycznia 2012

Na półki w sklepach z odzieżą roboczą dotarła koszula drwala – koszula o barwnej przeszłości, będąca symbolem zdecydowanych poglądów.

Koszula ta jest częścią nowej serii MASCOT® ROCKS, charakteryzującej się surowym, luźnym stylem z nutką nowoczesności. Dlatego też modny rzemieślnik, pragnący wprowadzić do swojej odzieży roboczej odrobinę odmiany, będzie się dobrze czuł w koszuli drwala firmy MASCOT.

MASCOT® Kingman Koszula, długimi rękawami - 2012 Dla mediów

Symbol ciężkiej pracy

Firma MASCOT przywraca koszulę drwala do jej korzeni – do męskiego świata ciężkiej pracy. Historia charakterystycznej kraty na koszuli ma kilkaset lat, ale najczęściej wzór ten kojarzy się z przemysłem drzewnym w Stanach Zjednoczonych. Symbolizuje on ciężką pracę, naturę i męskość. Na przestrzeni lat powracał jako modowy fenomen, stając się częścią różnych ruchów społecznych i kulturowych.

Twoja nowa alternatywa

Koszula jest wykonana z bawełny, co zapewnia wygodę noszenia i możliwość zastosowania w wielu sytuacjach. Model MASCOT® Kingman stanowi alternatywę dla koszulek z długim rękawem, koszulek polo, koszul roboczych i bluz. Można ją nosić z kamizelką, nadając wyglądowi odpowiednie wykończenie zgodnie z trendami w serii MASCOT® ROCKS. W miesiącach zimowych można ją nosić w pomieszczeniach lub jako środkową warstwę odzieży do pracy na świeżym powietrzu. Wiosną i latem idealnie nada się jako okrycie wierzchnie na chłodniejsze dni.

Zestawiając ją ze spodniami dżinsowymi z serii MASCOT® ROCKS, będziesz gotowy zarówno na spotkanie z wiosną w miejscu pracy, jak i na wyjście z kolegami.

Koszula drwala MASCOT® Kingman będzie dostępna w sklepach pod koniec lutego 2012 r.

Koszula MASCOT® Kingman wykonana jest w 100 % z bawełny, wyposażona w kaptur, czerwony sznurek ściągający, zamek błyskawiczny na całej długości oraz nadruk po lewej stronie.